Güncel haberler

Ana Sayfa / Aşk Sözleri / Uzun Aşk Sözleri

Uzun Aşk Sözleri

Etiket: Uzun sözler, uzun aşk sözleri, uzun güzel sözler, kısa güzel sözler, aşk sözleri kısa, uzun harika sözler,uzun sevgi sözleri

her zaman güzel sözleri üretmeye çalıştık. Her türden en güzel sözlerin yer aldığı bu harika sözler sitesinde şimdi de sizler için en güzel uzun aşk sözlerini hazırladık. Bu güzel anlamlı uzun aşk sözlerini sosyal medyadan sevgilinizle paylaşmak ya da whatsapptan yollamak için kopyalayın yeter. Artık ücretsiz bir paylaşım siteniz olsun

Birbirinden güzel uzun aşk sözleriyle sevgilinizi veya sevdiğiniz insanları uzun bir aşk sözüyle ona dünyaları verip bir tutam söz ile mutlu edebilirsiniz.

Uzun aşk sözleri


Günü Sözü: Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazıma düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam, inan hep güzel gözlerinin hasretindendir. Ve seni unutamadığımdandır aşkım.


Ey yar! Seninle ölmeye geldim. Ateşsen yanmaya, yağmursan ıslanmaya, soğuksan donmaya geldim. Mevlana

Gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; Ten’e değil, kalbe dokunacaksın.

Belki hiçbir evrakta isimlerimiz yan yana gelmedi. Ama gayri resmi birçok hayalde ben seninle aynı yastıkta yaşlandım.

O kadar yakınsın ki seni ben sandım, sana o kadar yakınım ki beni sen sandım. Sen mi benim ben mi sensin şaşırdım kaldım… Mevlana

Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim. Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

Aşk, koskoca dünya nüfusunu bir anda sadece iki kişiye düşürmeye yarar. Nüfus sayımına gerek yoktur; çünkü aşk hiçbir zaman yerinde saymaz.

Kalbimi ve ruhumu vermemin bir yararı yok, sen zaten bunlara sahipsin. O yüzden sana bir ayna getirdim. Kendine bak beni hatırla.

Seni bana veren rabbime şükürler. Yaşanan senli her anıma şükürler. Göz görüp gönlüm severse sevgim için seni gören gözlerime teşekkürler.

Sana hasret yaşadığım her bir saniyenin değerini bilirim. Çünkü sana kavuştuğumda çektiğim hasreti kutsal yapan geçmişin izleri olacaktır.

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim…

Kadehime lacivert bir akşam çöküyor gülüm. Zehrini akıtarak çöküyor. Kartana çeviriyor her saniyeyi. Üşüyorum. Üşüdükçe seni daha çok özlüyorum.

Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir Sevmeye kabiliyetin yoksa o gözlere bakmayacaksın.

Uzun sevgi sözleri

Kalbin bir gün seni sevgiliye götürecek. Ruhun bir gün seni sevgiliye taşıyacak. Sakın acında kaybolma. Bil ki çektiğin acı bir gün dermanın olacak.

Sen benim en doğru yanlışım. Tövbesi olmayan günahımsın. Uzak duramadığım yasaklım, en açık ettiğim saklımsın. Sen başımdan giden aklım, severek çektiğim ahımsın.

Canımı kapına, yüreğimi ellerine, ruhumu bedenine, uykumu yatağına, öpücüklerimi dudağına göndereceğim! Ve yemin ederim seni ölünceye kadar seveceğim!

Adını gökyüzüne yazdım her sabah sende doğsun diye, yüreğini yüreğime yazdım canın yandığında benimle yansın diye, adını canım koydum sen öldüğünde bende öleyim diye.

Gece midir insanı hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Dur ve dinle! Duyduğun her ayak sesi benim olabilir. Çalan her zilde benim parmağım kalmıştır. Perdeleri ardına kadar kapatma belki karşı binanın çatısında sana el sallayan ben olabilirim.

Bazı aşklar okyanus gibidir. Görmesen de sonunun bir yerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi, görmesem de biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek.

Aşk başlamadan güzel, Kalplerde heyecan Bakışlarda korku olduğu zaman güzel… Birbirimize sezdirmemek için çırpınış, Başkaları görmesin diye çabalayış, Gözlerim gözlerinin mavisine değdiği zaman.

Sen gecemi gündüze çeviren ayım, gündüzse beni ısıtan güneş, sen içimde kanayan yaram, beni yakan ateşsin. Ve sen benim için aldığım nefes kadar kıymetli paylaşılması mümkün olmayan bir eşsin.

Seviyorum seni çok seviyorum, bunu her yerde her an söylüyorum. Gurur duyuyorum gönlüme düşmenden, huzurluyum her dem seni düşlemekten. Sen benim sadece ilk görüşte değil her görüşte aşık olduğum ilk ve son aşkımsın.

Hasretim sana yar, seni sevmem bir kızılcık çiçeğinin baharına dönmesi gibidir. Senin bakışların ömrümü uzatan bir iksir… Ve ben sevgili, şimdiye kadar hiç kimsede hissetmediğim duyguları seninle yaşıyorum.

Mecnun namaz kılan birinin önünden geçer. Adam: “Ey mecnun beni görmüyor musun da namaz kılarken önümden geçiyorsun?” Mecnun: “Be adam ben Leyla’yı düşünürken seni görmedim, sen Mevla’yı düşünürken beni nasıl gördün?”

Biz seninle bir salkımın iki aşık üzümüyken,  başka şişelerden şarap olmuşuz,  başka hayatlarda harap olmuşuz.  Biz seninle bir denizin iki aşık balığı iken,  başka sularda yüzüp durmuşuz,  başka kıyılara vurmuşuz.

Seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşamüstü, yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye. Sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya.

Senin gözbebeklerin var ya, kadın kadın gülen, insan insan bakan gözbebeklerin. Beni tutsa tutsa gözlerin tutar ayakta. Beni yıksa yıksa gözlerin yerle bir eder. Bir açarsın ki mutluyum. Bir kaparsın her şey elimden gitmiş.

Sarılmayı bilir misin? Sahiplenmeyi, sahiplendiğinde sadık kalmayı? Sen bilir misin aşık olmayı? Bölünebilir misin ikilere, üçlere, gerekirse binlere? Yapabilir misin? Gerçekten sevebilir misin? Sevmenin demesi olmaz. Unutma; ya çok seversin bir kere, ya da hiç sevmezsin.

Yağmurlu bir günde koşar sana gelirsem ıslak saçlarımı düzelt, başımı omuzuna yasla, ansızın dudaklarımı dudaklarıma değdir. Masum bir çocuk gibi konuşursam anla ki sana muhtacım; ver elini elime yalanda olsa bir kez seni seviyorum de…

Seni o kadar seviyorum ki anlatamam hani çocuk bir çift ayakkabıya sevinir ya masumca işte öyle seviyorum seni. Seni görünce öyle rahatlıyorum, öyle sakinim, öyle mutluyum ki o çocuk vardı ya onun bayram sabahı sevinci gibi abartmıyorum insan mutlu olduğunda çocuktur aslında.

Sen benim bakışına hasret kaldığım sesine özlemle bağlandığımsın. Özlemim, hasretim, bakmaya doyamadığımsın. Bahtıma doğanımsın. Olmazsa olmazımsın. Nefretim, öfkem, kinim, sevincim, umudum, düşüm, rüyam, hayalim ama en çok ağlatan, en çok kanatansın… Sen tarifi imkânsızımsın.

Söyle bana Ey sevgili; heyben acıyla dolar da nefes alamazsan gel. Huzur bulacağın kıyılarım senindir. Umutların solar kurur da su bulamazsan beraber sulayalım, gözyaşlarım senindir. Kanadın kırılır da maviye uçamazsan, ne güne duruyor al, kanatlarım senindir. Çaresiz çilelere bir umut bulamazsan, kendime ettiğim dualarım senindir. Mevlana Sözüdür.

Güzelliğin beş para etmiyorsa, ruhunu bozmanın bir anlamı yoktur.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Uzun seni seviyorum sözleri

Birbirinden güzel uzun seni seviyorum sözleri için tam adresine geldiniz.Burada en güzel seni seviyorum sözlerini …

4 Yorumlar

  • Uzun aşk sözleri

    ruhumun derinliklerine seni yazdim askim. Bir sevda misali kazdin yüreğimi. Ne senden nede senden sonra birini sevdim. Hep aklimda olan sen yüreğimde olan sensin. Hep sen vardin ne bir tebbusum nede bir ihriras akacak yüreğimde.bambaska bir dunya ic8nde yasiyorum amansiz bir ölüm ani bir sevda ne yarami saran nede mezarima gelen olmasin. Mezarligim sadece senin isminle süslenip askin adi kazilsin. Olaki toprakta yesermese sevgin sen sula mezarimi sen ek cicek bahcelerini mezarimda

  • Uzun aşk sözleri

    Uzun aşk hikayeleri gibi girdin gönlüme artık çıkma sen ömrümde. Bir yabancı gibi kalma hasretimle beni yalnız bırakma. Biliyorum uzaktasın fakat gönlümde değilsin. Aşk acısı kadar belkide yolumuz kadar olur gönlümde kalırsın. Bırak artık mesafeler yemez seni benden götürene. Aşk acısı her zaman kötü olur. ama ben aşk acısını dedikleri şey uzaklığı mesafeyi yıkarmı peki onu anlamadım. Sen belkide ölümsüzlüğün adını aşk koyabilirsin. ama uzakta olduğun için abana aşkların en güzelini verebilirsin.. Yarınlar hep seninle olduğu sürece belkide yaralı bir kuş gibi çırpınıyordu kanatlarım

  • Uzun Aşk Sözleri ve uzun yolun yolcusu olarak yalnızlığıma yalnızlık koydun. Aydınlatan sevgimi bir an olsun yanımdan ayrı koyamadım. Aldırış etmeden seven kalbime yorgunluğumu yere attın. Bir başka oldun sanki gönlümde. Sen gönlünü aşka bağlarken, bir an olsun bile yalnızlığa bel bağlamadın. Senin yolladığın aşkların bile canı ne olursa olsun bile sen yokluğumun acısını bile veremedin bana. Aşk acısıymış ne bu be yaralımı kalbin yoksa duygularınmı delindi. Sen ki sevgimi 5 para etmez hayallerinle değiştin. Yürü var git sen yoluna. Aşk ile duygularını benim aşklara değişme. Gün gelir hasret biter sevda geri gelir. Ama olsun yar dediğin sevda dediğin mert olur.

  • Uzun Aşk Sözleri söyleyerek sevdiklerinize güzel uzun kelimeler üretebilirsiniz. Artık aşkların en güzel kelimeleri uzun olan sözlerdir. Geldiğin bir günde yağmurlar yağmadımı yıldırımlar şimşekler çakmadımı, oysa sana olan aşkımın şahitleriydi çakan şimşekler. Böyle unutulan sahte aşklara musade etmeden, seni gönlüme almıştım. Yharabeye dönen gönlüme esir olmuştun. Oysa ne güzel hayat beni beklerken, sen ise yıldızları seçtin, çatı katlarına çıkıp gökyüzünü izledin. Belki bu bana olan uzak mesafendi. Sanki bir yıldırım yüreğime düştü, öyle çarpıldımki sana akıllara zarar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir