Güncel haberler

Ana Sayfa / Karışık Sözler / Uzaktan sözler

Uzaktan sözler

Sayfa İçeriği: Uzaktan Sözler, Uzaktan Sözler kısa, Uzaktan Sözler Sevgiliye, Uzaktan Sözler Aşkıma, Uzaktan sözler Kocama, Uzaktan sözler Eşime, Uzaktan sözler Uzun, Uzaktan sözler Romantik, Uzaktan sözler Etkileyici, Uzaktan Sözler Romantik, Uzaktan sözler Twitter, Uzaktan sözler Facebook, Uzaktan Sözler instagram, Uzaktan aşk sözleri

Uzaktan Sözler

Uzakta ve gurbette yaşayan türk milletimiz için hazırlamış olduğumuz Uzaktan Sözler başlıklı yazımızda siz değerli kullanıcılarımız için hazırlamış buluınmaktayız. Uzaktan Sözleri isterseniz facebook, twitter, instagram gibi sosyal medyalarda paylaşabilirsiniz. Eğer herhangi bir hesabınız yoksa, romantik geceler içinde sevgilinize ve aşkınıza kısa sözler bölümünde mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Eğer evli iseniz, kocanıza ve eşinize süpriz yaparak, eklediğimiz sözlerden bir kısmını etkileyici sözlerden gönderip kocanızı yada eşinizi mutlu edebilirsiniz. Bizim sizlere verdiğimiz hizmetler tamamen ücretsiz olup, dilediğiniz zaman asksozleri.net sitesine giriş yaparak, her tarzdan ve her dilden güzel sözler bulabilirsiniz. Böylelikle Uzaktan Sözler’i aramanıza gerek kalmadan ulaşabilmek mümkün olucaktır.

Yaprak düşünce kurumuş, sen gönlümde düşmediğin sürece hiç kurumayacaksın aşkım. Ne kadar uzakta olursan ol, sana bir nefes kadar yakınım. Eğer aşkımıza ve sevgimize güzel günler ve hayal ettiğimiz harika manzaralı düğün salonunda nişanımızı yapmak istiyorsan beni mutlaka mağdur etmeyeceksin. Çünkü aramızda mesafeler var seni her gün özlemekteyim. Böyle yapraklar dökülmeden hazanım solmadan gel aşkım.

Bir Başka bahar ile geldin ömrüme, yıllar geçti seneler bitti sen gelmez oldun. Hani bir hayalimiz vardı hayal ettiğimiz düş bahçemiz vardı. Yıllar bizi eskitti gülüm.

Bazen kendi kendime söylüyorum neden bu kadar uzak kaldık diye, oysa ömrümüzde kalan günlerimiz hep mutlu geçecek diye hayallerimize kavuşamıyoruz.

Avuç açıp, yıllara sevdamızı söylemenin vakti geldi. İşte seni bekliyorum yorgun yıllarıma.

Uzaktan Aşk Sözleri

Bir baka kalbım senin gidişine, kendime gelemedim yokluğunun kör edişine. Bir bakmışım yanımdasın, sen hayallerime adanan tek varlığımsın. Yarınları umutlarıma eken bir dal gibi yetiştirdin gönlüme.

Mutluluğu herkesle paylaşabilirsin ama acıyı paylaştığın insanlar özeldir.

Cehennem, insan yüreğinde sevginin bittiği yerdir. Dostoyevski

Kusuru kendisinde aramayan adam ayıbını hüner zanneder. Sadi Şirazi

Çok şükür ki gökyüzü henüz hiçbir cüzdana sığmıyor. Farid Farjad

İnsana saygımı korumak için insanlardan uzak duruyorum. Dostoyevski

Üzülme! Tabutta yattığın gün son kez kuyunu kazacaklar. Mevlana

Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir. Mevlana.

Sevdiklerinize zaman ayırın zaman sizi sevdiklerinizden ayırmadan.

Acı duyuyorsan canlısın başkasının acısını duyabiliyorsan insansın. Ts Eliot

Tek başına hayatı öğrenen bir insanı kimse yokluğuyla korkutamaz.

Ne olursan ol ama önce nefsinin öğretmeni, vicdanının öğrencisi ol. Platon

Tüm sözcükler tükendiğinde, insan insanı anlamaya başlar. Jerzy Lec

Yaşadığını hissedebilmesi için insanın sevildiğini bilmesi yeter. Erich Fromm

Varlığı bir şey kazandırmayan insanların, yokluğu bir şey kaybettirmez.

İnsanları çirkinleştiren dış görünüşleri değil, iç görünüşleridir. Robin Sharma

Yarınlar için güneşim ol benim, yeni umutlarım yeni hayallerim ol biricik sevgilim.

Belki de ihtiyacımız olan tek şey; değer verince değişmeyen insanlar. Ts Eliot.

Gururuma değil sana yenildim, gözyaşlarımın tek sebebi sensin vicdansız sevgilim.

Daha iyi olanı değil, sana kendini daha iyi hissettireni seçmelisin. Erich Fromm

Küçük kafalar kişileri, orta kafalar olayları, büyük kafalar da fikirleri konuşurlar. Hyman

 


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Sevgiliye yol verme sözleri

Sevgilinizle kavga ettiniz ve ondan ayrılmak istiyorsunuz anlaşılan.Yoksa bu başlıkta olmazdınız.Sizi iyi anlıyorum bu konuda …

3 Yorumlar

  • Uzaktan Sözler

    Uzaktan sözler ile sevdamızı asla boş yere koyu vermedik. Uzaksın diye senden hiç vazgeçmedim. Sen sensizliğimi anyayan tek kadınsın. Varlığımı hissederek yollarına güller döktüğüm hayalimi gerçekleştiren tek sebebimsin. Nasıl uzaktasın diye senden vazgeçmek mümkün olmadı. Tam tersi her her geçen gün sana olan aşkım git gide büyümeye başladı. İmkansızlaştın. gönlümde taht kurdun yokluğuna acılar dayanmadı, dağ taşlar haykırdı sensizliğe acılara börünmüş bedenim sensiz kalmadı hiç. Sana uzaktan mektuplar yazdım, şiirler döktüm . Sen gönlümün sultanı, romantikliğimin nedeni, aşkımın kısa sözü, varlığımın her nefesisin. Ayrıklar bana göre değil, ama sen uzaksın diye bel bağladım tüm acılara. Hasretimi süpürge ettim varlığınla acılara demir attım. Limanlar senin için kapattım. Birtanem seni çok özledim.

  • Uzaktan aşk sözleri

    Uzaktan aşk sözleri olarak siteye giris yaptim. Fakat bakiyorumki herkes buraya mesaj yazmis bende biraz ve bi kac mesaj yazayim dedim.aslunla imkansiz asklar diye birsey varmi yokmu bilmiyorum ama aslinda hatasiz bir sevda ile sevenlerimize baska bir muamele yapildiginda olur gibi sözler soylemeden onlara ask dolu mesajlar gonderebiliriz. Yalan asklarin en imkansiz halini gorsek bile ne kadar aci cektigimizin farkina variriz. Yollar bile sana dar gelen asklara gelmiyorsa bilki sende asiksin. Uzaktan asklara gonul bagliyorsan eger buda demektirki yalanci asklarin kurbanisin. En bagimlisi bile sevgisini asla yerlerde ve gururuna yedirmeden hayati aski ile karistirmamistir.

  • Uzaktan Güzel sözler adına sana yalvarıyorum. ;Gel artık ümitlerimi kırma. Bu canımı acıtma yollar bana uzak sen bana uzak. Ne olur bitirsene bu kötü günleri. Uzaklık hayatımıza gün be gün ümit dolu sevdalarımıza tohumlar ekiyor sevdiğim. Tüm şehir sanki bana küsmüş gibi. Geceler uzun hayatım kısa gibi ama sen aldırma ellere gel bitir bu sancımızı. Kaderimin bir oyunuydu seni senden istediğim zaman. Hasret ve gurbet ikisi sanki bir arada yüreğime sancılar getiriyor. Ne olur aşkım gelde benim yüreğimin acıları ve sancıları dinsin aşkım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir