Güncel haberler

Ana Sayfa / Karışık Sözler / Terörü lanetleyen sözler

Terörü lanetleyen sözler

Terörü lanetleyen sözler

İçerikler : Terörü lanetleyen sözler,Terör ile ilgili söylenmiş sözler,Terör sözleri

Yüreğimizi yakanların yürekleri yansın. Vatan sağolsun.

Din, insan, vatan ve hiçbir değer tanımayan terörün kanlı eli elbet kırılacaktır. Yurdumuza korku salmaya çalışanlar elbet en kısa zamanda cezasını bulacaktır.

– Birlik ve beraberliğimize, ülkemizin huzuruna kasteden saldırıları lanetliyoruz.  Temennimiz ülkemizde bir an önce barışın olması.

– Birlik ve beraberliğimize, ülkemizin huzuruna kasteden saldırıları lanetliyoruz.

– Dünyanın her noktasında ülkemde olduğu kadar diğer ülkelerde de masum insanları öldüren her kimse ona lanet olsun.

– Cennet vaadiyle dünyayı cehenneme çevirenlere de lanet olsun.

– Türk milleti olarak zor günlerden geçiyoruz. Millet olarak terörü lanetliyoruz. Kahrolsun terör.

– Ama ağlamak yakışmaz yine de gurur duyarız çünkü uğruna şehit düşebilecek kadar sevdiğimiz vatanımız, toprağımız ve milletimiz var. Vatan sağ olsun!

– Masum vatandaşlarımıza yönelik bu akıl ve vicdan yoksunu saldırıları gerçekleştiren kirli elleri, nefesimiz tükenene kadar lanetlemeye devam edeceğiz.

– Masum insanların canına kast eden bu lanet insanları Allah Kahhar ismiyle kahretsin.

– Askere dua edin, teröre lanet edin. Nöbet sırası bende hakkınızı helal edin.

– Terör eylemleri ülkemizin birlik, beraberlik ve huzuruna yöneliktir. Bu saldırılar karşısında, millet olarak sağduyumuzu korumalıyız. Hiçbir sorun şiddetle çözülemez. Şiddetten bir çözüm veya gelecek bekleyenlerin insanlık değerleriyle hiçbir bağlantısı olamaz. Çirkin saldırıları gerçekleştirenler, terör ve şiddet eylemlerinin hiçbir amaç için araç olamayacağını bilmelidirler.

– AI kanıyla suluyor toprağımı şehidim. Bu vatana veriyor gül canını şehidim. Dünya duysun bilinsin Türk’te şehit tükenmez. Bayrak inmez, şehit ölmez, bu aziz vatan bölünmez!

Terör sözleri

– Allahım masum insanları hedef alan bu tür terör eylemlerine fırsat vermesin. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozsun. Yaralılara acil şifalar versin. Ölen varsa Allah rahmet eylesin.

– Bize vatan delisi diyorlar, kafayı vatanla bozmuşsunuz diyorlar! Çok şükür kafamız bozuk, kanımız değil.

– Temennimiz ülkemizin bir an önce barış ve huzur ortamına kavuşmasıdır. Bu topraklarda kaybedilen her can bizim canımızdır.

– Dünyanın hiçbir yerinde Polis, Asker, Çocuk, Kadın şehit ederek “biz barış istiyoruz”diyen başka şerefsiz bir topluluk daha yoktur. Allah Terörün belasını versin.

– Allah ülkenin birlik beraberliğini, huzurunu bozmaya çalışan kim varsa tez vakitte kahretsin!..

– Bu gün TÜRK bayrağını yakarak, vatanıma göz dikerek, Mehmetçiğimize ateş ederek mutlu olacağını sanan gafillere, teröristlere ve nankörlere sadece üç kelimelik mesajım var. Unutmam, unutturmam, affetmem.

– EY YÜCE RABBİM; Elimizi KUR’ANSIZ, Gönlümüzü İMANSIZ, Kulağımızı EZANSIZ,Bizi VATANSIZ, Vatanımızı BAYRAKSIZ,Bizi SENSİZ Bırakma…. Amin..

– Konuyorsa dalına bölücü leş kargaları: Dal kesilsin. Bölücüler şehre kadar iniyorsa dağdan: Yol kesilsin.Eğer ki askerime kurşun sıkıyorsa: Kol kesilsin.Bu vatana ihanet eden baş ise: Baş kesilsin

– Terörden dolayı, Türkiye’nin herhangi bir yerinde tek bir vatandaşımıza dahi zarar gelmeyene kadar milletçe tek vücut olmalı ve terörü yaratan tüm faktörlere karşı ortak bilinçle hareket etmeliyiz.

– Terör ile beslenen her kim var ise Allah onun belasını versin Ülkemizden kanlı elinizi çekin artık!!!

– Terörü lanetliyor, hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Tüm ulusumuzun başı sağ olsun.

– Terör eylemleri ülkemizin birlik, beraberlik ve huzuruna yöneliktir. Bu saldırılar karşısında, millet olarak sağduyumuzu korumalıyız. Hiçbir sorun şiddetle çözülemez. Şiddetten bir çözüm veya gelecek bekleyenlerin insanlık değerleriyle hiçbir bağlantısı olamaz. Çirkin saldırıları gerçekleştirenler, terör ve şiddet eylemlerinin hiçbir amaç için araç olamayacağını bilmelidirler.

– Masum vatandaşlarımıza yönelik bu akıl ve vicdan yoksunu saldırıları gerçekleştiren kirli elleri, nefesimiz tükenene kadar lanetlemeye devam edeceğiz.

– Onlar, delikanlı çağında, millet ve vatan aşkıyla ellerine silah aldılar. Hepsi birer ana kuzusuydu ama tüfek kuşanıp da, bölücü kurşunlarına karşı göğüslerini siper ederken aslan kesildiler. Damarlarındaki kan deli gibi akarken tek düşünceleri vardı: Bin yıllık Türk yurdunu bölmek isteyen gafillere karşı durmak! Al bayrağın gölgesinde nöbet tutarken can verip şehitlik mertebesine ulaşmaktı.

– Bu gün Türk bayrağını yakarak, vatanıma göz dikerek, Mehmetçiğimize ateş ederek mutlu olacağını sanan gafillere, teröristlere ve nankörlere sadece üç kelimelik mesajım var. Unutmam, unutturmam, affetmem.

– Onlar, delikanlı çağında, millet ve vatan aşkıyla ellerine silah aldılar. Hepsi birer ana kuzusuydu ama tüfek kuşanıp da, bölücü kurşunlarına karşı göğüslerini siper ederken aslan kesildiler.

– Bu kaçıncı annesiz bıraktığınız evlatlar. Babasız,eşsiz,dostsuz… Dayanmıyor bu yürek. Sabah kim bilir ne hayallerle açtılar gözlerini güne.. Ne hayallerle süslenip çıktılar yola. Belki de eve, evlatlarının yanlarına ulaşmak için o durakta ölümü beklediler. Peki ya şimdi noldu? O evlatların hepsi birer yetim,öksüz…… Ben artık bu yaptıklarınız için size bela okumuyorum. Allah sizi azad etsin, başka bişey demiyorum…

– Utanıyorum şehidim, yemekten, içmekten. Senin annen ağlarken gülmekten utanıyorum. Sanma ki unutuyor unutturuyoruz, unutanları barındırmaktan utanıyoruz, sen vatan için bizim şehit olurken seni görmezden gelenlerden utanıyorum…

– “Masum vatandaşlarımıza yönelik bu akıl ve vicdan yoksunu saldırıları gerçekleştiren kirli elleri, nefesimiz tükenene kadar lanetlemeye devam edeceğiz. Terörden dolayı, Türkiye’nin herhangi bir yerinde tek bir vatandaşımıza dahi zarar gelmeyene kadar milletçe tek vücut olmalı ve terörü yaratan tüm faktörlere karşı ortak bilinçle hareket etmeliyiz.”

– “Milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğine ve geleceğimize kasteden bu saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Ülkemizin huzur, güvenlik ve istikrarını bozmayı amaçlayanlar karşısında milletimiz tek yürek olarak kararlı bir duruş sergileyecektir. Terörü lanetliyor, hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Tüm ulusumuza başı sağ olsun.”

 


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Sevgiliye yol verme sözleri

Sevgilinizle kavga ettiniz ve ondan ayrılmak istiyorsunuz anlaşılan.Yoksa bu başlıkta olmazdınız.Sizi iyi anlıyorum bu konuda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir