Sohbet Sözleri

admin

183

3

Sohbet Sözleri

İçerik:  Sohbet sözleri

Sohbet sözleri

Sohbet Sözleri ile başladığımız makalemizde sanal ortamlarda ve sanal sunucularda sohbet sitelerine girmek isteyen kullaıcılar için aydınlatıcı bir makale paylaşmak istedik. Makalemizde dünyadan sanal internet ortamlarında sohbet sitelerinde neler olup bitenleri bilmesini istedik. Öncelikle Google arama motorlarında Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri, Mynet Sohbet gibi kelimeler yazıp, sohbetcilerin olduğu sitelere girip boş zamanını değerlendirmek üzere, yeni insanlarla tanışma fırsatı elde etmiş olmalarıdır. Bu tamamen doğal ve sosyal yaşantı dışında olan bir uygulamadır. Sanal ortamları ile sosyal yaşantı arasında gerçekten çok büyük bir fark olduğunu düşünüyorum.

Sohbet Girişte Nasıl İnsanlarla Tanışılır

Sohbet sitelerine girdiğiniz vakit, karşınıza insanların sunucuda kullandığı nicklerle karşılaşacaksınız. Fakat bunu bilmeniz gerekiyor. Google üzerinde sohbet sitesine giriş yapmadan önce, irc bölümünde kendinize ait bir takma isim bulanız gerekebilir. Yada kendi isminizle sunucuya giriş yapabilirsiniz. Böylelikle sohbet kanalında kullandığınız nick ile, ordaki kullanıcılar size, kullandığınız isim ile hitap ediceklerdir. Sunucuda bulunan kanallarda insanların hepsinin bir arada olup muhabbet ettiklerini göreceksiniz. Eğer bir kullanıcıyla özel görüşmek istiyorsanız, onun nickinin üzerini 2 defa basıp onunla otomotik özel odaya geçebilirsiniz. Böylelikle sizin konuşmalarınız hep gizli kalıp, sadece aranızda olucaktır.

İlk Tanışma Nasıl Olur

Eğer sunucuda bir kullanıcıyla özel görüşmek istiyorsanız, onu özel odanıza davet edip görüşebilirsiniz. İlk etapta kullanıcıların tanışma esnasında söyledikleri bir kaç kelime olarak sizlerle paylaşacağım. Örnek olarak genelde böyle kelimelerle anlaşıp muhabbeti derinleştiriyorlar. Slm, Yani Selam. Mrb, yani Merhaba, Nslsn, Yani nasılsın. Böyle kısaltılmış kelimelerin size gönderdiğini görürseniz açıklayıcı olarak sizlere belirttim. Böylelikle ilk girişinizde acemilik çekmeyip, tecrübe sahibi olabileceksiniz. Ordaki kullanıcıların çoğu bir aile çerçevesinde sohbet ettiklerini ve arkadaşlık ortamı kurduklarını kessinlikle aklınızdan çıkarmayınız.

Sohbet sitelerinde Banlanmak

Sohbetinizi ettikten sonra eğer kanalın genel ortamında seviyesizce bir haraket yada konuşma ederseniz kanaldan direk banlanabilirsiniz. Kanalda banlanmak demek, sizin sitede tamamen servis dışı bırakmak demektir. Eğer kanaldan atılırsanız böylelikle orda bulunan kullanıcılarla bir daha kessinlikle sohbet edemiceksiniz. Çünkü böyle sohbet ortamlarında, kaliteyi ve seviyeyi her zaman ön planda tutuyorlar. İnsanların rahat bir sohbet ortamı ve arkadaşlık bağı kurmaları için yapılan bir çalışmadır. Sizlerde bu konuda biraz daha hassas olup, kullanıcıları rahatsız etmicek şekilde sohbetinize bakabilirsiniz.

3 YORUM VAR
Sohbet Sözleri 25 Temmuz 2018 - 18:13

Sohbet Sözleri ile başlayan sohbet sitelerinde insanların birbirleriyle tanışma şansı olduğu sitelerdir. Sohbet sözleri ise, sohbet kanallarında ilk tanışma esnasında birbirlerine kullandıkları kısaltılmış sözlerin olduğu özel kanallardır. Eğer sizlerde sohbet sitelerinde yeni insanlarla tanışmak istiyorsanız, bu gibi kelimelerin ve sohbet sözlerini gerçekten bilmeniz gerekiyor. ayrıca bir aile ortamı gibi kullandıkları sohbet platformunda, aile bağları arkadaşlık, sevgi, dostluk gibi sıkı bağ oluşturmaktadırlar. Halbuki insanların evlendiklerine bile şahit olduk.

Cevapla
Sohbet 25 Temmuz 2018 - 18:14

Ne var bunda insanların sohbet sitelerine giriş yaptığı zaman birbirleriyle güzel sohbetler içinde kaldıklarını görüyoruz. Böyle sevgi dolu bir kanalın sahibi olduğunu düşünsenize. Kanallarda sevgiliniz yokken, kendinize sevgili yapabilirsiniz. Ayrıca böyle herşey için kendinize güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi bu dünya sadece çalışmakla olmuyor. Tabi boş zamanlarınızı iyi değerlendirip, yeni insanları tanıyabilirsiniz. bu sohbet odaları sizlere böyle bir hizmet veriyor. ayrıca verilen tüm hizmetlerin ücretsiz olduğunuda bilmeniz gerekiyor. Diğer sesli siteler gibi sizlerden herhangi bir ücret talep etmiyorlar. Tamamen doğal ve özgür bir sunucuda sohbet edebiliyorsunuz.

Cevapla
Mobil 27 Temmuz 2018 - 00:50

Sohbet etmek bu kadar kolay ise neden insanlar sohbet sitelerine girip hemen çıkıyor anlamıyorum. Orda insanlar kendilerine buldukalrı ve orda konuşan kızlarla sevieli sohbet ve muhabbet ediyorlar. Peki sizin amacınız nedir, neden sohbet sitelerine giripte sohbet ve muhabbet etmiyorsunuz. Söyleyinde yalan yanlış ne varsa bilelim arkadaşlar. eğer orda ağzını bozarsanız aniden bi ban hesabı sizi kanaldan atıverir. böyle durumlarda seviyenizi hiç bozmadan kanallara giriş yapıp özgürce ve kaliteli ortamda sohbetlerinizi ediniz. ayrıca orda bulunan kullanıcılara aşk sözleri ve güzel sözler göndermek istiyorsanız, bizim sitede güzel sözler bulabilirsiniz.

Cevapla