Serkan Çayoğlu Kimdir

Serkan Çayoğlu Kimdir Serkan Çayoğlu Kimdir

Etiket: Serkan Çayoğlu kimdir, Serkan Çayoğlu hayatı, Serkan Çayoğlu resimleri, Serkan Çayoğlu dizileri, Serkan Çayoğlu şiirleri, Serkan Çayoğlu sözleri, Serkan Çayoğlu Mesajları, Serkan Çayoğlu Nereli, Serkan Çayoğlu Evlimi, Serkan Çayoğlu filmleri, Serkan Çayoğlu Biyografisi

Aşk Sözleri Sitemizde Birbirinden güzel ve yakışıklı oyuncular’ın hayat hikayeleri ve öz geçmişi hakkında bazı değerlendirmeler yapıp, sizlere daha güzel paylaşım sitesi yapmaya kararlı olduğumuz için her telden bulabileceğiniz konular paylaştık.

Serkan Çayoğlu Kimdir ve Hayatı?

Kiraz Mevsimi dizisinden tanımış olduğumuz ve dizi takipçileri tarafından fenomenleşen Serkan Çayoğlu, dünyaya gözlerini ise 31 Mayıs 1987’de Almanya ülkesinde açmıştır. 1.87 boyunda olan yakışıklı oyuncu son zamanlar da Televizyon Dünyasının da vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Her ne kadar Modellik yapmayı düşünse de belirli bir süre sonunda ise oyunculuğa soyunmuştur. Oyunculuk eğitimlerini ise Ümit Çırak, Dolunay Soysert gibi isimlerden alarak profesyonel bir süreçten geçmiş olan dizi oyuncusu Serkan Çayoğlu, Kiraz Mevsimi, Zeytin Tepesi, Kuzey Güney gibi diziler de rol almayı başarmıştır.

Eğitimi konusunda da hiçbir şekilde taviz vermeyerek eğitimini de en iyi şekilde devam ettirmiş olan başarılı oyuncu Çayoğlu, Ekonomi bölümünde okumayı tercih etmiş ve eğitimini de Almanya2da tamamlamıştır. Oyuncuyu ilk olarak 2012 yılı içerisinde yayınlanmış olan Kuzey ve Güney dizisinden tanımaktayız. Kuzey Güney filminin son sezonunda Merve Boluğur‘un İtalya’dan gelen arkadaşı rolünde olmuştur. Ardından Televizyon dünyası içerisinde ki Kuzey ve Güney maceraları bitmesinin ardından ise diğer bir sevilen dizi olan Zeytin Tepesi’nde yer alarak oyunculuğunu günden güne daha da fazla geliştirmeyi başarmış bulunuyor. Özellikle en son Hande Yener’in ‘’ya, ya, ya ‘’ şarkısı klibinde rol alarak kendisini daha fazla izleyicilere tanıtma şansına da bir anlam da sahip olmuştur. Kiraz Mevsimi’nde Ayaz Dinçer rolünü canlandırarak dizi de başrol oynamayı kapan ünlü oyuncu, başarılı bir canlandırma yaparak yeteneklerini tüm takipçilerine en iyi şekilde sunmayı da başarmıştır. Şu aralar yakışıklı oyuncu modellikten çok dizi sektörü ile iç içe konumunda bulunduğundan dolayı dizide n gelen projelerle ilgileniyor. Yakışıklı oyuncunun aynı zamanda ikiz bir kardeşi de bulunmaktadır. Hatta bir röportajında yakışıklı oyuncuya ikizinizle benziyor musunuz? Soruları yöneltilmiştir. Bu soruya ise cevap veren oyuncu hem karakter olarak hem de dış görünüş olarak hiçbir benzerlik taşımadıklarını söylemiştir. Ekran da görmeye alışık olduğumuz başarılı ve aynı zamanda da ünlü oyuncuyu hala da pek çok dizi içerisinde göreceğimizin farkındayız. Sakin yanı ile de farkını ortaya koymuştur.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

  1. Ünlü model ve oyuncu Serkan Çayoğlu gerçekten çok yakışıklı ve karizmatik bir oyuncudur. Karizmatikliği yüzünden kızlar adeta çevresinde pervane oluyor.Karışık Sözler

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sosyal Medya Sözleri

Ünlü Sözleri

Aşk Şiirleri

Yeni Eklenenler