Güncel haberler

Ana Sayfa / Aşk Sözleri / Özel aşk Sözleri

Özel aşk Sözleri

Sayfa İçeriği: Özel sözler, Özel aşk Sözleri, Özel Anlamlı Sözler, Özel Etkileyici sözler, Özel Romantik Sözler, Özel Ayrılık Sözleri, Özel Özlem sözleri, Özel Duygusal Sözler, Özel Güzel sözler, Özel Sözler Sevgiliye, Özel Sözler Facebook, Özel sözler twitter, Özel sözler İnstagram

Bu sayfada sizlere çok özel güzel sözler hazırladık. Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız bu güzel özel sözleri sevdiklerinizle facebook ya da twitterdan paylaşabilirsiniz.

Özel günlerde ve özel günlerinizde sevdiklerinize özel süprizler yapmaya hazırmısınız. İşte sizler için birbirinden güzel özelleştirilmiş sözlerimizle en etkili ve anlamlı sözleri googlede direk sitemize giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Birbirinden özel sözler ile dilersenizde sosyal paylaşım siteleri olan Twitter, İnstagram, Facebook gibi sayfalarda özgürce ve gönül rahatlığıyla paylaşabileceksiniz. Yıllardan beri sizlere ücretsiz hizmetlerimizi size sunuyoruz. sizlerde bu hizmetlerimizden faydalanıp bizlere her zaman destek oldunuz. Sizler için ise her gün özgünleşen güzel sözlerimiz sizlerin beğenisi üzerine günlük içerik eklenmektedir.

EN GÜZEL ÖZEL SÖZLER

Günün Sözü: Dünyanın neresinde olursan ol oraya kadar özlerim seni. Ve dünyanın neresinde ölürsen öl, topraktan bile isterim seni.

Hayatta olabileceğiniz en güzel yer bir duanın içinde yer almaktır.

Sen karşındakine içinden geçeni söyle. O seni öyle kabul etsin. Ha etmiyorsa gönder gitsin. Sen sen oluşunla özelsin.

Aşık olduğun zaman ilk görüşte değil, her görüşte aşık olacaksın…

Bu şehri sevmemin tek nedeni; köşe başını döndüğümde seninle karşılaşma ihtimalimdir.

Duyguları açığa veren gözler olmasa kalp hislerin mezar taşı olurdu.

Güneşin bile buz tuttuğu yerde eğer bir ışık görürsen, bil ki o benim sana yanan kalbimdir.

Gel birbirimizin hayati olalım. Ayrılırsak hayatını kaybetti desinler.

Belki de aşk asla kullanılmamalıydı cümle içinde, zaten bir daha gönül koymak mı ortaya, tövbe!

Benim sadece sana ihtiyacım var, sesine, gözlerine, mesajlarına, cümlelerine…

Her yaşanan aşkı omuzlayacak kadar alçak olmadım aşkım.

Kimi güzelim der sevdiğine, kimi özelim. Ama sevgi ne güzellik ister, ne de özellik. Sevgi, sadece yürek ister.

Hayat yaşandığı kadar vardır. Gerisi ya hafızalardaki hatıra ya da hayallerdeki ümittir.

Bir hayadi belki seninle yaşamak, ama bir gün olur omuzlarıma aldığım yükü sen taşıyacaksın.

Bana seni seviyorum dediğin zaman bu yalan bile olsa bu yalanı dünyanın bütün gerçeklerine değişmeye hazırım.

Neleri alıp götürmedi ki benden ayrılık; kilometrelerce umut, tonlarca sevgi, taradığım saçları, sıktığım elleri…

Sen benim yaşama sebebimsin, benim son nefesimsin, sebepsiz gözyaşlarım, kurduğum tek hayalimsin sen benim cennetimsin…

Aşk insanın hem dostu hem de düşmanıdır. İnsanı onun gibi yıkan, onun gibi sevindiren bir şey daha yoktur hayatta.

Sevgi ne boğazda, ne mum ışığında yemek yemek… Ne de pahalı bir pırlanta demek. Sevgi; bir lokmada iki mutlu insan demek!

her zaman seninle yaşamayı hayal ederken, şimdi sen uzaklarda bensiz bir hayat içindesin

Belki de hepimiz hiç düşünmeden kalbimizin en iyi kısmını vermişizdir. Hem de karşılığında bizi düşünmesi bile zor olanlara.

Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsa da sesini duyabildiğim için yaşamaya değer…

Dün de bugün de yarın da yüreğinde yüreğin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep ordayım.

Akşamı son bulan ufuklarda… Güneş damla damla erirken… Hayatta kalan duygularımla… Sana iki kelime söylüyorum… Seni seviyorum.

Sevebilir misiniz? Karşılıksız, beklentisiz, hesapsız, çıkarız, özgür bırakarak. Sırf bir başkasının iyiliğini, mutluluğunu isteyerek…

Ne sevecek kadar zaman bıraktın bende, nede yıllar benim için geri geldi. Oysa bir hevesmiş senin sevgilerin

Biriyle 5 dakika sohbet ediyorsam nezaketimden, 30 dakika sohbet ediyorsam kurtulamadığımdan, saatlerce konuşuyorsam; sevdiğimdendir.

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Bu derin uçurumun önünde hangi yazgı tutukladı beni.

Yıldızlar gökyüzünde kayarken, melekler ise oynaşırken, sen ise dalıp beni düşünürken, seni daima kalbimin derinliklerinde izleyeceğim.

Bir umut kuşu çiz yüreğime beyaz olsun tüyleri kalbin kadar temiz olsun. Bir kanadı senin için diğer kanadı da sevdiğin için çırpsın.

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın.

Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgârıyla. Bana eylülü yaşatma ey sevgili!

Yaşamak bir gülü sevmekten ibaret ise, söyle şimdi bizim sevgimiz ne tarafta.

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek… Ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek… Bırakıp gittim diye unuttum sanma… Zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Bir yıldız seç kendin için gökyüzünden gözlerin gibi parlak, senin gibi tatlı olsun, bir yıldız da bana seç, parlaklığı önemli değil yeter ki sana yakın olsun.

Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zaman zaman dalarsa uzaklara, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa, bil ki bir yerlerde deli gibi özlenmişsindir.

Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum!

Kahvaltı hazırladım sana da gönderiyorum, umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku, seni seviyorum reçeli ve birde yalnızlık demledim kaç şekerli olsun?

Aşk acısı yaşarken yabancı ellerde, sen gönlümde taht kuran bir peri olarak şimdi nerdesin.

Aşkların en soylusu birken birçok olandır sevginin en güzeli paylaşılan emektir, aşkların en soylusu birken birçok olandır çıkarsız ve sınırsız paylaşılan yürektir.

Yalanlar bitmez dudaklar susmayınca, sevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmayınca, güller içinde geçse de ömrüm, senin üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamaksa ölüm sen buna değersin gülüm.

Deli bir yağmur olsam seni yağdığım yerler kadar severdim. Deli bir rüzgâr olsam seni estiğim yerler kadar severdim. Ama ben sadece deliyim ve seni aldığım her nefes kadar çok seviyorum.

Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak…

 

Göz bebeklerimin içinde sana koşan mutluluğu göremez oldun. Şimdi soruyorum sana? o ışıldayan ve mavileşen gözlerinden akan yaş damlaları hangi topraklara akıp gülleri yeşertiyor aşkım. Bir anımız vardı hep eskiden hayal ederdik. Saçını okşadığımda mis kokan saçlarının teline dokunamazken şimdi ayrı bir limana yönelmişsin.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Uzun seni seviyorum sözleri

Birbirinden güzel uzun seni seviyorum sözleri için tam adresine geldiniz.Burada en güzel seni seviyorum sözlerini …

3 Yorumlar

  • Yıllardık seni beklemekten yoruldum aşkım. Bin yıl geçirmiş gibi oluyorum seni bekleye bekleye. Özel günlerimde bile yanımda olmadıktan sonra ben senin sevdanı neyleyim birtanem. Şimdi uzaktasın belki ama özel günlerimde bana sözler söylemen gerekirken, bnakıyorum misafirliğe gidercesine benden uzaklaşmaya çalışıyorsun. Artık ne bu gün nede yarın, olmayacam artık yanında ve hayallerin içinde saklı kalmayacam. Sen git yolun açık olsun

  • Özel aşkım birtanem herşeyim. güzel etkili sözlü gözlerinden düştüğüm anı yaşadım. Sen benim dünyamda ışık saçan tek romantik aşkımsın. Biliyorum belkide uzunluğu tarif edilemez bir yola saplandık. ama bir aşkın çilesi kadar boyun eğmedik. yıkılmadık bu hayatın bizlere verdiği acılara. belkide umutsuzluğun adını yasak aşk koyduğumuzda olur belki bir gün seni ve senin gibileri için her zaman. Aşk ile alakalı günlerimiz oldu. Yaşanılar bir derya misali baktın gözlerimde unutmadın. Yılmadın aşikar olmadın. Anlatılmaz bir sevgiydin bizim için. Belkide şimdi ayrı bir şehirde yapa yalnız kalıyorsun. unutmadığım aşkıma bi,r ömür dilediğim sevdalımsın benim.

  • Özel Aşkım Nerdesin

    Sen özellerimde bir başka yar oldun. Senin unutulmz imkanların ben yaktı beni darma duman bıraktı aşkım. senin özellerin ve güzelliğin beni derinden burdu. Aşk yaşamak ise sen benim yaşantımın bir parçasısın. Biliyorum benden uzaklaşıyorsun fakat bir başka dünyanın içinde iki yabancı kişi gibi yaşıyoruz. Sensizliğin acısı ne kadar zor ise benimde sana olan aşkım bu kadar zordur. Unutma aşkım bir başka yar seversen benim sensizliğe attığım ilk adımlar ile sensizliği hep çektim. Yokluğunun acısını hep yalnız yıllarda yaşadım. Oysa senin mutluluğun sanki hiç bir şey olmamış gibi başkalarına Özel Aşk sözleri gönderiyorsun. Beni özel hayatına almadan gidiyorsun. Özel hayatların bir anlamı varmı yokmu bilmiyorum ama sen gönlümün zengin prensesi oldun. Ben ise yalnızlık ipini çekip uçurumlarda seni arıyorum. Sen yokluğumu hiçe sayıp ayrı bir ülkenin kırık hayalleri yıkılan zavallı bir insan olmuşsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir