Nur Yerlitaş Kimdir

Nur Yerlitaş Kimdir Nur Yerlitaş Kimdir

Etiket: Nur Yerlitaş Kimdir, Nur Yerlitaş biyografisi, Nur Yerlitaş Resimleri, Nur Yerlitaş dizileri, Nur Yerlitaş Nereli, Nur Yerlitaş Evlimi, Nur Yerlitaş aslen nereli, Nur Yerlitaş hayat hikayesi

Nur Yerlitaş hakkında bazı yorumlar ile değerlendirdik ünlü sunucumuz. Aşk sözleri sayfamızda ara sıra ünlü oyuncular ve sunucular ile renklendirmeye karar verdik. Artık Sitemiz sadece aşk sözleri, sevdi sözleri olarak vermeyecek. Değişik makaleler ile şenlendirmeye karar verdik.

Nur Yerlitaş Kimdir ve Hayatı

Moda sektöründe ki adını iyiden iyiye geniş çaplı bir şekilde duyurmayı başaran Nur Yerlitaş, şimdiler de ise popülaritesini iyiden iyiye arttırmayı başarıyor. Nur Yerlitaş Kimdir merak eden kişiler için ünlü bir modacı olduğunu ve tasarımları ile pek çok ünlünün sahne kıyafetlerini de hazırladığını söyleyebiliriz. Tarihler 11 Aralık 1960 yılını gösterirken İstanbul Vefa’da dünyaya gözlerini açtı. Nur Yerlitaş’ın annesinin adı Saadet ve ünlü modacının Benan adında da bir kardeşi bulunuyor. Bekar olan ünlü modacının burcu ise Yay’dır. Yay Burcunun tüm özelliklerini fazlası ile taşıyan Yerlitaş güzelliği ile de insanların beğenisini kazanmıştır. Modacı olarak anılmaktan hiçbir zaman memnun olmayan Nur Yerlitaş, kendisini dikişçi ve kesimci olarak nitelendiriyor. İlk Modacılık eylemleri ise 1980’li yıllara dayanmaktadır. 802li yıllarda Paris’in Milano şehrinden getirmiş olduğu kıyafetleri kendi tasarlayıp satması ile birlikte moda dünyasında ki adını en iyi şekilde duyurmayı da başarmış bulunuyor.

Nur Yerlitaş Hayatı

Tarihler 2007 yılını gösterirken Show TV kanalında Şebnem Dönmez’in sunuculuğunu yaptığı “Bak Kim Dans Ediyor” yarışması adlı program da ilk jüri deneyimini de yaşamış oldu. 2010 yılında ise Televizyon Dünyasında Yemekteyiz adlı bir program da görmüş olduğumuz modacıyı, aynı program içerisinde Barbaros Şansal, şarkıcı Cenk Eren, gazeteci yazar Ece Vahapoğlu gibi ünlü isimlerde eşlik etmiştir. 2011 yılında ise Bugün ne Giysem programında da jüri koltuğuna oturmuş olan Nur Yerlitaş moda dünyası hakkında ki tüm bildiklerini de tüm izleyicilere program aracılığı ile en iyi şekilde lanse etmeyi de başarmıştır. Diğer Jüri üyeleri içerisinde ise İvana Sert, Hakan Akkaya ve Koregrafi konusunda ise Uğurkan Erez olmuştur. 2011 Yılında Demet Akalın’ın Türkan adlı klibinde de rol alan başarılı modacı Nur Yerlitaş, Televizyon dünyasının zaman içerisinde vazgeçilmezleri arasında yer almayı da başarmış bulunuyor. 2014 yılında yeniden Tarz ve Stilist yorumculuğunu yaptığı Bu Tarz benim yarışmasında jüri olmuştur. Kendisini arızalı olarak tabir Edilen Nur, stres atmak ve canının sıkkınlığını geçirmek için bulaşık yıkamayı tercih ediyor.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

  1. Nur ablamızın güzelliğini bir yana bırakalım. Çünkü neden diye sormayın. Hep tvlerde görüyoruz zaten kendisini. Öncelikle moda programlarda boy göstererek juri’lik yapmaktadır.Karışık Sözler

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sosyal Medya Sözleri

Ünlü Sözleri

Aşk Şiirleri

Yeni Eklenenler