Meryem Uzerli Kimdir

Meryem Uzerli Kimdir Meryem Uzerli Kimdir

Etiket: Meryem Uzerli, Meryem Uzerli Kimdir, Meryem Uzerli Biyografisi, Meryem Uzerli Resimleri, MEryem Uzerli Hayat Hikayesi, Meryem Uzerli Aşkı, Meryem Uzerlinin Resimleri, Meryem Uzerli Nereli, Meryem Uzerli Evlimi

Aşk Sözleri sitemizde belirli sanatçı ve oyuncuların biyografisi ve hayat hikayeleri yer almaktadır. Başta Meryem Uzerli Kimdir başlıklı yazımızda hakkında öğrenebileceğiniz ve açıklayıcı ekilde paylaştığımız ünlü oyuncu Meryem Uzerli Hayat Hikayesi yer almaktadır.

Meryem Uzerli Kimdir ve Hayatı

Doğal güzelliği ile ekranlarda fazlası ile dikkat çekmeyi başaran ve şimdiler de ekranın vazgeçilmez yüzü olarak bilinen güzel oyuncu Meryem Uzerli Kimdir daha önceden bilinmezken artık ülkemizde fazlası ile tanınıyor. 4 Çocuklu bir ailenin evladı olan Uzerli, 12 Ağustos 1983 tarihinde Almanya Hessen’in Kassel şehrinde hayata gözlerini açmıştır. Babası Türk olan Uzerli’nin Annesi ise Alman’dır. Zaman geçmesi ve yaşının ilerlemesi ile birlikte Hamburg’a yerleşmiş ve Schauspiel Studio Frese’de hayali olan oyunculuk eğitimlerini de başarılı bir şekilde yürütmüş olan Meryem Uzerli’nin aynı zamanda tiyatro eğitimini de almış olduğunu söyleyebiliriz. İki ağabeyi ve bir de ablası bulunmaktadır. 173 cm boyunda olan güzel oyuncunun en son Ülkemizde ki dizi sektörün de Muhteşem Yüzyıl ‘da kendisini izleyicilere tanıtmıştır. Meral Okay‘ın yazdığı Timur Savcı’nın yapımcılığını üstlenmiş olduğu dizi de güzelliği ile olduğu kadar başarılı bir oyuncu olması ile de kendinden çok fazla bahsettirmiştir. Muhteşem Yüzyıl dizisinde ise kendisini Hürrem Sultan olarak tanıma şansına sahip olduğumuzu söyleyebiliriz.

Meryem Uzerli Hayat Hikayesi

Yalnızca ülkemizde ki dizi de rol olmayarak Almanya’da da pek çok diziler de rol almıştır. Her ne kadar ana dili Almanca olmuş olsa da İngilizceyi de oldukça iyi biliyor ve konuşuyor. Türkçesi de Muhteşem Yüzyılda görüldüğü kadarıyla iyi denebilecek seviyede olan güzel oyuncunun dil başarısı da kendisinin ne denli bir azim sahibi olduğunu da ispatlayan nitelikte yer alıyor. Özellikle Muhteşem Yüzyıl dizisi için ajanslar da ki seçmeler yapılmış ve aralarından da en uygun olanı Meryem Uzerli olduğuna dair kanaat getirilerek Muhteşem Yüzyılda rol verilmiştir. Tarihler 2011 yılını gösterirken Muhteşem Yüzyıl Dizisinde ki Hürrem Sultan karakteri ile en iyi kadın oyuncu ödülünü de almaya hak kazanmıştır. 2012 yılında ise Drama dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almayı başaran Uzerli, gün geçtikçe başarısını da daha da fazla yükseltmeye başlıyor. 2012 ve 2013 yıllarında Elidor’un yeni reklam yüzlerinden birisi olan Uzelli’yiz reklam sektörü içerisinde de görebilmekteyiz diyebiliriz.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

  1. Ünlü oyuncu Meryem Uzerli gerçekten çok güzel bir bayan olduğunu hepimiz biliyoruz. Güzelliğinden öte her zaman profesyonel bir dizi oyunsudur. Başta Muhteşem yuzyılda gözterdiği performans ile gözleri dolduran ve sevenlerini hayran bırakan güzelliğiyle bir kez daha tv dizilerde rol alıp, Eşkiya dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde başarısını bir kez daha göstermiştir.Karışık Sözler

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sosyal Medya Sözleri

Ünlü Sözleri

Aşk Şiirleri

Yeni Eklenenler