Kadınlar Günü Sözleri

Etiketler:: KAdınlar günü, Kadınlar günü sözleri, Kadınlar günü mesajları, 8 Martkadınlar günü, en güzel kadınlar günü sözleri, Kadınlar gününe özel sözler

En güzel sayfaların yer aldığı sitemizde şimdi de sizler için 8 Mart dünya kadınlar günü ile ilgili güzel sözler hazırladık. Bu güzel kadın sözlerini bu özel günde sosyal medyada paylaşın. Kadınları ve annelerimizi unutmayalım. Yıl’da 1 kere gelen dünya kadınlar gününü mutlaka kutlamalıyız

EN ANLAMLI KADINLAR GÜNÜ SÖZLERİ

Günün Sözü: Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın. M:K:A Sözü


Kadınlar bir çiçektir. Çiçek dalında kadınlar yuvasında güzeldir. Kadınlar gününüz Kutlu olsun.

Hakkı ödenemeyecek olan kadınların 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.

Acıyla yoğrulan sabırla bilenen kadınlarımızın dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Can dostum biricik arkadaşım 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

Kalbi kırılmış bir kadın öyle bir susar ki tribine hasret kalırsın. Kadın haklarına saygı duyun.

Aşk erkeğe yakışır çünkü kadın zaten aşktır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Annen ve bazen de kız kardeşlerin kadın unutma! Kadınlar gününü hatırla! Kadına şiddete hayır!

Dünyada her şey kadının eseridir dünya kadın hakları gününüz kutlu olsun.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum. Çok özledim. Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim.

Her kadın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlara bir çiçek hediye edelim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

Sen o kadar bir şey söylemeden gidersin ki; üstüne milyonlarca bir şey söylenir. Kadınlar günün kutlu olsun.

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum burada. Bil ki unutulmadın. Kadınlar günün kutlu olsun!

Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

Peygamberimizin cennet annelerin ayakları altındadır sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslendiğimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor. Kadınlar günün kutlu olsun.

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum. Çünkü aslında, senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Kadınlar günün kutlu olsun anneciğim.

Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun.

Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun…

Kadın, doğası gereği zayıftır; ama acıya en çok o dayanır. Kadının direncini kıran tek şey; hayal ettiği kişinin boş çıkmasıdır. Hiçbir kadının hayali boşa çıkmasın. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam pekguzelsozler.com özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz… Kimi gülüyor, kimi ağlıyor. Ama tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var; O’da şu anda bu mesajı okuyor. Kadınlar Günün Kutlu Olsun!

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum. Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Birbirinden güzel ve ilgi çekici kadınlar günü sözleri ve mesajlarını kadınlar gününde tüm kadınlara ve annelere gönderip onları mutlu edebilirsiniz.

You may also like...

1 Response

 1. askim dedi ki:

  Eğlenceli ve Arkadaşlar ile Neşeli Bir Doğum
  Günü, hediyeler ve büyükler ile daha mutlu bir gün
  ,
  İstediğiniz bir trend, ben sadece senin için dostum dua et,
  sonsuza dek
  mutlu ol, Mutlu yıllar!

  Muhteşem Bir Arkadaş İçin Doğum Günü Dilekleri Size
  çok özel
  bir gün geçirmeniz dileğiyle – gülümsüyor, kahkaha ve eğlence dolu
  bir gün, tüm hayattan zevk almak
  için bir gün, kendinizden zevk almak için bir gün …
  ve en çok dileğiyle Bu çok özel bir günün
  sadece çok güzel bir yılın başlangıcı olduğunu !!!
  Doğum günün kutlu olsun!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir