Güncel haberler

Ana Sayfa / Karışık Sözler / Hoş Sözler

Hoş Sözler

Etiket: Hoş Sözler, Hoş Laflar, Hoş Aşk sözleri, Hoş Güzel Sözler, Hoş Yeni sözler, Hoş Espirili sözler, Hoş kokulu sözler

Gözler kördüyse yalan söylemez. Leyla mecnun misali. Aşk karargahta belli ise, sen gönlüme ferman olmaya layıksın. Her zaman kalbimde hatta yüreğimde bile umutların olduğu tam ortasında yer alıyorsun

Bu güzel sözler sayfasında sizlere çok hoş sözler ve çok hoş mesajlar hazırladık. Bu güzel hoş sözler sayfasında yer alan sözleri sevdiklerinizle paylaşabilir, Sevdiklerinizin gönlünü alabilirsiniz.

EN GÜZEL HOŞ SÖZLER 2018

Günün Sözü: Yaz kızım. Gereğinden fazla düşünüldü. Değmeyeceğine karar verildi. Ayrılığa nokta koyuldu. Karar Beraat


Kusura bakma aşkım vallahi hoşlanıyorum senden

Bakmak, gözün işidir. Görmek, kalbin.

Sevmek için yürek, sürdürmek için emek gerek.

Başıma gelen en güzel şey onun omuzu.

Güçlükler başarının değerini artıran süslerdir. Moliere

Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.

Ah hayat! Babaannemin örgüsü gibisin. Bir ter, bir düz.

Ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.

Güçlü olan, yenilmeyen yalnız azimdir. Yahya Kemal Beyatlı

Ya sus ya da sükûttan daha kıymetli bir şey söyle.

İlla hayattan bir ders çıkarılacaksa ilk matematiği çıkaralım bence

Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

Erkekler limona benzer baktıkça ağzın sulanır, yedikçe miden bulanır.

Para nasıl parayı çekerse, başarı da başarıyı çeker. Chamfort

Yaşıyorsam, bu gelecek günlerin bana seni getireceğine inandığım içindir.

Hayatınız kötü bir yola girmişse, unutmayın; direksiyondaki sizsiniz.

Ne başarırsanız başarın, size yardım eden biri mutlaka vardır. Athea Gibson

Zengin kocayı kendim için istiyorsam namerdim. Her şey çocuğum için.

Dünyada insana yardım eden şey, tesadüf değil, azim ve sebattır. Samuel Smiles

Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

Hiç kimse, başarı merdivenlerine elleri cebinde tırmanmamıştır. J.Keth Moorhead

Arabayla yolda giderken eski sevgilimi gördüm yine yol verdim. Mutluyum.

İnsan vardır zamanı kendi hesabına yontar, insan da vardır bir yaşam boyu zaman onu yontar.

Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor…

Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni…

Ben sevdanın sokağında oturuyorum? Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.

Okunu hedeften öteye atan okçu, okunu hedefe ulaştıramayan okçudan daha başarılı değildir. Motnagine

Allah’ım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın.

Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

Eğer bir gün gururunu yenip, bana geri dönmek istersen sakın dönme, çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başlar.

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.

Eğer gökyüzü bir parça kâğıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki…

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sağ olsun.

Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkânsız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.

Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı ya da namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı ya da hiç olmamalı.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için.

Sevmek bir bakıma zamanını vermektir, zaman aralarını doldurmak değil, sabahları birlikte uyanmaktır ve yelin sessizliğini gecenin gizemini bakışa bakışa duyumsamaktır sonra birbirinin damarlarında bir kavurgan kan gibi dolanmaktır…

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sana pekguzelsozler.com doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondur.

Aşk bir duygu olarak göz, gönül ve kulak menfezleriyle insanın iç âlemlerine akar; vuslata dek de bir baraj gibi şişer, bir çığ gibi büyür ve bir alev gibi onun her yanını sarar. Aşk vuslatla noktalanınca her şey durgunlaşmaya yüz tutar; ateş, söner baraj boşalır, çığda dağılır gider.

Hayat senin hayatın ne beni ilgilendirir nede senin bana verdiğin acıyı. Öyle bir yerlerde umut köşesi olsunki yüreğimde ne bir gezegenin olduğu bir yer nede ölümsüzlüğün var olduğu bir mekan. Sen acıyı yaşattın bana sevgiyi hiç vermedin. Yarınlar hep senin olsun. Bırak beni yapa yalnız kalayım düşlerimle.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Sevgiliye yol verme sözleri

Sevgilinizle kavga ettiniz ve ondan ayrılmak istiyorsunuz anlaşılan.Yoksa bu başlıkta olmazdınız.Sizi iyi anlıyorum bu konuda …

4 Yorumlar

  • Bak bak bak ne güzel hoş sözlermişde biz görememişiz. 🙂 vallahi birbirinden güzel sözler varmış burda. gerçekten harikasınız. Bende bari sizin paylaştığınız sözlerden faydalanarak alayım bir kaç tane sözde kendi hesabım olan facebook ve instagram da paylaşayım. ama sakın bana kızmayın nolur siz paylaşın bende alayım olmazmı 🙂

  • Hakikat sozlerı haksızlık yerlerdi sevgım

  • Ah be güzel kardeşim. Bu paylaşımı neden daha önce paylaşmadınızki. Ben bile bu hoş sözlere hayran kaldım. Yinede güzel sözler ve hoş sözler olarak bir nevi olsada mutlu oldum. Bi hoşçakal demediğin kaldı onuda yaptın ve bütün duygularımı yıktın. Darma duman ettin. Neden sevgili neden gittin ben birakıp ellere vardın. Oysa ne umutlar vardı. birde seni birde beni birde düşüncelerimiz vardı. Umut dolu günler vardıda mutlu sona eremedik be sevgili. Oysa tertemiz aşkımızın şahidi vardı peki şimdi nerde söylermisin

  • Hoş Sözler, güzel sözler gibi harika sözler eklenmiş. Gerçekten harika sözler var bu sitede. Bende bir kaç söz eklemek için site arıyordum. Artık bizler ve sizler gibi birşey kalmamış. sen benden aldın o sevdayı, parçaladın kalbimi ardına sevecek ne bir kalp nede bir yürek bıraktın. Aşkımla sana yanan bağrımı bile deldin. Unutma bu günler gelip geçicidir. Aslında unutulmayan bir mazimiz, bırakılmayan umutlarımız vardı. Sen kendinle savaşan bir ömür vaad etmeyen vicdanı olmayan saf bir yaratıksın. Artık seninde ruhuna işlenen o benliğinin içinde kurcalanmış sevdalar var. Senin ömründe sevecek kalbin olmaması çok tuhaf sevgili. Yar dedim olmadı canan dedim olmadı. Bir aşk idi bu yaşadığımız. Ama artık sen geride bırak bütün hayallerini. Aldanma sakın bu gidişime. Bir gün seninde kapını çalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir