Hadise Kimdir

Hadise Kimdir Hadise Kimdir

Etiket: Hadise, Hadise Kimdir, Hadise Hayatı, Hadise Hayat Hikayesi, Hadise Evlimi, Hadise Kiminle Evli, Hadi Nereli, Hadise Sözleri, Hadise Aşk Sözleri, Hadise Mesajları, Hadise Şiirleri, Hadise Biyografisi, Hadiye Şarkıları, Hadise Resimleri

Bu makalemizde Hadise Hakkında Bilmediklerinizi Sizlere Paylaşım Olarak Ekledik. Hadise bildiğimiz ünlü şarkıcı ve en önelisi ise, güzelliği. Tabi hadise’nin şimdiye kadar yazdığı şiirleri ve sevenlerine gönderdiği mesajlar‘la kendilerine hayran bırakmıştır. Hadie Aşk Sözleri ile bildiğimiz güzel sözler’le seyirciler karşısına geçmiştir. Peki hadise kiminle evli biliyormusunuz ? Bunu bir çoğumuz bilmiyoruz. İşte sizlere aşağıda belirtmiş olduğumuz yazıda Hadisenin Hayat hikayesi ve en güzel sözleri’ni görebilirsiniz.

Hadise Açıkgöz Kimdir ve Hayatı?

Başarılı ve aynı zamanda da güzel şarkıcı olan Hadise Açıkgöz, Türk-Belçika asıllı tanınan bir şarkıcıdır. İlk olarak hayatını Belçika’da sürdürmeye çalışan ve daha sonrasında ise rotasını Türkiye’ye çeviren Hadise, küçükten büyüğe kısa zaman içerisinde herkesinde sevgisini kazanmaya başlamıştır. Şarkıcılığının yanı sıra söz yazarı konusunda da oldukça başarılı olan Hadise, albümünde ki bazı şarkılarının sözlerini de kendisi yazmıştır. Belçika’nın Anvers ilindeki Mol şehrinde hayatını devam ettirmeye çalışan Hadise, Idool 2003 yarışmasına katılmış olsa da yarışmadan herhangi bir derece elde edemedi. Her ne kadar yarışmanın birincisi olamasa bile sesinin güzelliği de bazı şirketler tarafından fark edilip teklif edilmesine de neden oldu. İlk single çalışması “Sweat”‘i 2004 yıllında müzik piyasasına sürmesi ile birlikte adının daha fazla duyulmasına da sebep olmuştur. Ayrıca 2005 yılında ise Albümdeki “Stir Me Up” şarkısı da Türkiye’miz de tanınan ve dinlenen şarkıcı olmasına sebep olmuştur. Albümde ise Albümdeki “Stir Me Up”, şarkısının yanı sıra Ain’t No Love Lost” ve “Bad Boy” gibi sevilen şarkılarında yer aldığını söyleyebiliriz. Türk basının da yavaştan yer almaya başlayan Hadise, Sezen aksudan almış olduğu Albümde yer alan “Deli Oğlan” şarkısını alarak klip çekti. Klip bomba bir etki yaratarak Hadise’nin kendisini daha fazla tanıtabilmesine de bu sayede ortam hazırlamış oldu. Ülkemizi temsil etmek adına TRT Ulusal kanaldan 2009 Eurovision şarkı yarışmasına katılabilmesi adına teklif almıştır. 16 Mayıs 2009’da Moskova‘da düzenlenen yarışma da ise dördüncüyü sırayı alarak ülkemize başarıyı da getirmeyi başarmıştır.

Özellikle ilham aldığı sanatçıların Dünya devleri arasında yer alan Christina Aguilera, Brandy Norwood ve Beyoncé olduğunu söyleyen Hadise, Başarılı sesi ile birlikte sahne görselleri ve dansıyla da başarısını yeniden ortaya en güzel şekilde ortaya koymayı başarmıştır. Üstelik Ülkemizde düzenlenen ödül gecelerinde ise hadise Altın Kelebek Ödülü ve üç TMF Ödülü almaya hak kazanmıştır.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

  1. HAdise2yi hepimiz biliyoruz. Hadisenin en güzel sözleri ve aşk mesajlarını belki bir çoğumuz o ses türkiyede görmüşüz. Bazen neşeli bazen ağlamaklı biri oluyor. Fakat güzelliğiyle ve şarkılarıyla göz dolduruyor. Hadise ablamıza şimdiden başarılar diliyoruz.Karışık Sözler

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sosyal Medya Sözleri

Ünlü Sözleri

Aşk Şiirleri

Yeni Eklenenler