Güncel haberler

Ana Sayfa / Aşk Sözleri / Gerçek Aşk Sözleri

Gerçek Aşk Sözleri

Etiket: Gerçek Aşk, Gerçek Aşk Sözleri, Gerçek Aşk Sözleri Kısa, Gerçek Aşk Sözleri Sevgiliye, Gerçek Aşk Sözleri Anlamlı, Gerçek Aşk Sözleri Etkileyici, Gerçek Aşk Sözleri Güzel, Gerçek Aşk sözleri Facebook, Gerçek aşk Sözleri İnstagram, Gerçek Aşk Sözleri Twitter

Bu Güzel Sayfamızda Bugün Paylaştığımız Sözler İle Sizlere En Güzel Ve Gerçek Aşk Sözleri İle Bir Araya Getirdik. Eklediğimiz Gerçek Sözler İle Sevdiğinize Gerçek Aşınızı Anlatmak Ve Göstermek İçin Bu Yazımızı Gönderebilirsiniz. Böylelikle Gerçek Aşkınızı Öğrenmiş Olucaktır.

Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem Ama ben kimseye, sana baktığım gibi bakmadım.” Can Yücel

“Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyle birini seveceksin ki, seni gözleriyle bile aldatmayacak.” Can Yücel

Bir başkaydı seninle geçirdiğimiz güzel günler. Oysa şimdi yine yapa yalnız kaldım senin dudaklarında. Ömür olsa ne yazarki seni bana getirmedikten sonra. Sen bile haykıracaksın yalnızlığıma. O Kadar Gerçek Aşk Yaşadımki seninle Sen bile inanamıyorsun seni sevdiğime. Oysa ne karanlık günler yaşadım sensizliğe ağladım.

Aşk bir rüyadır. Kimi gerçekten sadece hayallerinde yaşar. Kimi yaşarken gözleri ve yüreği ile görür. Bildiğin rüya işte, yaşarken yaşanan mucize; “gözü açık rüya görmek”tir  seninle aşk…

Bana neden bu kadar çok seviyorsun diyorlar. Çünkü her bir zerrem, senin her bir zerrene aşık da ondan.

Uçurum uçurum gözlerine daldığım gözlerine baktığım, bazen sendeki güzellikte boğulacakmış gibi hissettiğim sevgilim.

Hangi ara seni bu kadar sevdim bilemedim. Gecemi aydınlatan, gündüzümü ışıtan yar.

Sensiz geçen hiçbir anımın, hiçbir vaktin kazası yok ki sevgilim.

Ben sadece sevmeyi biliyorum, senceyi biliyorum, unutmayı bilmiyorum aşkım.

Asma suratını canımın içi, benim canım kanıyor. Asma suratını gece oluyor sanıyorum.

Öyle bir gel ki, sana her baktığımda ilk defa görüyormuşum gibi, az kalsın ölüyormuşum gibi hissedeyim seni.

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık sevdada boğulur.

Gerçek Aşk Sözleri Kısa

Ey Yar Duam Olur musun?

Sevgi ne güzel sözdür; Dilinde değil, yüreğinde olanlara.

Sonra resmin damladı karanlığa; gülen gözlerin… Ne çok yakışıyor gülmek sana bir tanem. Ben en çok gülüşünü seviyorum.

“Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! Grisi yoktur aşkın, ya siyahı, ya beyazı seçeceksin.” Şems-i Tebrizi.

Senin için kendimden vazgeçerken bir an bile düşünmedim.

Çalınır kapı. Ardına kadar açılır kapı. Girer içeri sessizce yolcu. Geçiyordur. Uğramıştır. Kalır.

Ben güzel ruhuna aşık oldum senin. Sadece bu yüzden sadakat kokuyor bu tutku. Çünkü sen ebedi ruh hastalığım olacaksın benim.

Ne yalnızlığıma perde olacak gözyaşı kaldı, nede seni bana getirecek bir dal kaldı. Bitti artık tükendim ağlamaktan bıktım gözyaşı dökmekten. Yorumdum yalancı insanların yalan sevdalarına. Bir aşk hikayesi gibiydi yalnızlığımız. Oysa bütün çareler tükendi artık. Sana olan sadeve gerçek aşk ile duygularım kaldı.

Aşk bittikten sonra arkadaş kalalım dedi. Güle başka isim versen değişik kokar mı?

Acılarımı bile tatlandırıyor aşkın. Yıkıma terk edilmiş vücudumun bütün hücrelerine sürülmüş iksir gibisin.

Bir gün dudakların kurusa okyanusu getiririm sana, Akşam ayazında titrersen güneşi getiririm sana, Eğer gönlün sevgi ararsa kalbimi söküp getirim sana…

Sağ dirseğimi masaya dayadım. Yanağımı avucumun içine koydum. RESMİNE BAKTIM baktım. Âşık olmayı sevdim.

Gel ey yar… Sabahın ilk ışıkları gibi… Yağacak sağanak yağmurun ilk damlaları gibi… Gel ne olursan gel!

Sayamadığın gökyüzündeki yıldızlar kadar seviyorum seni…

Ömrüm ömrüne, gönlüm gönlüne değsin ki hiç ayrılmayalım …

Gördüğünü herkes sever! Sen onda kimsenin görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan tene değil kalbe dokunacaksın.

Gözlerine ilk baktığımda hayatı, ellerini ilk tuttuğumda heyecanı, şimdi ise AŞKI seninle yaşamak istiyorum.

“Öyle bir çık ki karşıma ‘her baktığımda ilk defa görüyormuşum gibi, az kalsın ölüyormuşum gibi’ hissedeyim seni.” Edip Cansever

Bir yürek sevdim içinde sonsuz aşk olan Buram buram mutluluk kokan ve yüreğimde sonsuzum olan..

Ne bir zindan köşelerinde yalnızlığıma isyan ettim, nede bir başkasına koynuma alacak kadar hayal ettim. Sen sensizliğime prangalar vurduğun, sevgiyi aşkıda bana yaşattığın bir yadigar oldun. Bir başka ellerde bir yalnız kaldığım o günlere kaldığım ve yalnız kalan sadece gerçek aşkımla beraber kaldım bu yalan dünyada.

Ben güzel ruhuna aşık oldum senin. Sadece bu yüzden sadakat kokuyor bu tutku. Çünkü sen ebedi ruh hastalığım olacaksın benim…

Mürekkepten denizler, kâğıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!.

Çünkü aşk; yaralıyken asla bulamayacağınız garip bir kan grubudur.

Benim sana olan sevgim, anayasanın ilk üç maddesi gibidir; değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez!

En Güzel Aşk Sözleri

Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler, ağzına dolar insanın, sussan acıtır, konuşsan kanatır.

Aşk sevmek, seni seviyorum demek değil, yüreğinde hissetmektir. Ve aşk yanında olanı sevmek değil, bazen gelmeyecek birini beklemektir…  Ben böyle seviyorum işte seni…

Aşk seni öpmektir. Her öpüşte ruhumdaki asırların kuraklığını yok edendir, su gibi… Seni her öpmenin cana değmesi, kana kana içilmesidir.

Sana olan sevgimi anlatamamak. Dilimin ucunda binlerce kelimeler biriktirip söyleyememek. Zormuş susmak. İçinde fırtınalar koparken gülümseyebilmek…

Aşk sana sarılmaktır, sarılıp bir daha bırakamamaktır. Sana sarıldığımda dünyayı unutmaktır.

Aşk görmektir için içini, dışını içini görüp beğenmek değildir. Aslında burnunun ucundakini görüp de görmeyi bilmektir. Aşk akıl, kalp, göz ve ruhun en güzel ortaklığıdır.

Aşk için en içine dokunabilmektir. Aşk bazen sadece üç harfli tek heceli bir kelimedir. Bazen ansızın bakıp, gözlerinde eriyip kaybolduğum bakışındır. Aşk yüzümde baharlar açtıran bir gülüşündür.

Aşk sevişmektir, karanlığın kucağında… İçinde yaşamak istediğin bedene yaslanmaktır. O beden ki koca bir çınardır.

Bu sabah hayalinle, senin adınla uyandım. Hayatımda oluşuna teşekkür ederim sevdiğim. Gönlünü gönlüme nasip eden Rabbime şükürler olsun Sevgilim!

“Benim beklediğim aşk başka! O, bütün mantıkların dışında, tarifi imkansız ve mahiyeti bilinmeyen bir şey. Sevmek ve hoşlanmak başka, istemek bütün ruhuyla, bütün vücuduyla, her şeyiyle istemek başka… Aşk bence bu istemektir. Karşı konulamayan bir istemek!” Sebahattin Ali

Bir yar olamadın bana sevgili. Yalan aşkların yalan kadını oldun. Benim sana olan sevgim gerçek aşklara ibaret olup her zaman yokluğunla bile sevmiştim seni. Ama sen şuan ve şimdi gördüğüm en yalancı bir insan oldun.

Bugün yine seninleydim.  Romantik geçen dakikalarda. Önce yaktın kavurdun ateşinle, sonra ıslattın bahar yağmurunla öyle ıslandım ki sevgi yağmurunda seni seviyorum AŞKIM.

Sevgiliye Aşk Sözleri

Sevgili, güzel sevgili, eyy sevgili aşk dediğin, bana baktığın o gözlerindeki kocaman bir dünyadır. Aşk dediğin, benim o dünyada kendimi bulmamdır. Aşk dediğin, adındır. Aşk dediğin, o güzel suretinin aslıdır.

Asla olmaz deme, asla yapmam deme, asla söylemem deme bir tutuldun mu AŞKa olmazlar olur. “ey aşk sen nelere kadirsin” aşk sözünü aklından çıkarma… Aşık olunanın huyları, saçma eylemleri, kırıcı sözleri dahi takılmaz, çünkü aşk vardır. Dinlemeye dahi tahammül edemediğin müziği dinlersin. Ömrüm boyunca gitmem dediğin yere sevdan ile seve seve gidersin. Bundan arkadaş olur mu dediklerinle sırf o istedi diye dost olursun. Kendindeki değişime, yaşadıklarına anlam veremezsin “aşk nedensiz de sevmekmiş” dersin.

Güle sormuşlar: “neden dikenlisin?” diye.
Gül de “Beni yalandan değil, gerçekten seven tutabilsin diye!” Can Yücel

Ayakların yerden kesilmesi de vücudunu yakan ateşte aşktandır.

Ne garip duygudur AŞK… Bir bakarsın sevgiye bir bakarsın nefrete dönüşür. Bir de sızıya dönüştüğü olur. Göğsünün sol yanında bir ağrıya sebep olur. Derinden ince ince akar. Ara sıra yoklar, öldürmez ama süründürür.

Yüksek bir binanın zirvesinde durmak gibidir aşk… Dünya yıkılsa umurunda olmaz o yanında olduktan sonra onsuz bütün her şey anlamını yitirir. Varlığı ile seni o binanın tepesine çıkaran bir sözü ile seni yere indirir. Ve şairin dediği gibi o seni aşağı itse bile yere çakılana kadar aklında olan tek şey onun sırtına değen elleri olur.

Hayaller kurdurur, hayallerimi yıkarsın belki ama her defasında yeniden yüreklendirirsin başka hayaller kurmaya..

Seni seviyor, seni istiyorum, can yakan, yaktığı halde sevdiren… Sevdikçe yaşadığımı hissettiren, hissettikçe daha fazla arzu edilen…   İstedikçe doyulmayan, doymak istenmeyen… Kaybetmemek için kendimi kaybettiğim.

Aşk İle İlgili Güzel Sözler

“Aşka uçarsan kanatların yanar.” Sadi Şirazi Aşka Dair Sözleri

“Aşka uçamazsan kanatların neye yarar?” Mevlana

“Aşka varınca kanadı kim arar?”  Yunus Emre

“Aşkın açamadığı kapı, kanatlanıp uçamadığı yer mi var?” Demet Akalın

“Aşk, kanatlanıp uçmaktır ey yar!”


“Aşk odu evvel düşer ma’şûka ândan ‘aşıka şem’i gör kim yanmadan yandırmadı pervaneyi”  Mevlana

“Aşk birisi için doğru kişi olmaktır.” Franklin Dindirland

Şaka Franklin Dindirland diye biri yok, bu sözü şıpsevdi sakızında gördüm.

Aşk gece vakti onun uyuyuşunu izlerken, uyuyakalmamak için kahveyle birlikte bünyeye alınan kafeindir.

Fernando Pessoa’nın “Aşık olmak yalnızlıktan usanmaktır. Bu yüzden kendine ihanettir.” dediği…  Aklın gönül içinde eridiği; yani aşka kendini teslim ettiği anlardır.

Ne bir başkası oldu hayatımda, nede birini hayatıma koydum sen olduğun anda. Aynı gün seni yaşamıştım gerçek aşklarla, oysa ömür içinde tükenen son aşkımdı bana kalan tek miras. Ne umutlar tükendi hayatımda, nede sen çıktın şu kalbimde. Oysa umutlara bel bağlamadan seni yaşattım ömrüm boyunca. Yıllar geçiyor belki farkında değilsin ama, ak düşen saçlarımla seni yine sevdim.

 

 

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Uzun seni seviyorum sözleri

Birbirinden güzel uzun seni seviyorum sözleri için tam adresine geldiniz.Burada en güzel seni seviyorum sözlerini …

6 Yorumlar

 • Gerçek aşklar

  Yine sen geldin aklıma aşkım. Bir rüya gibi girdin rüyalarıma. Rüyamda seni gerçek bir insan sanıyordum fakat karabasan gibi daldın boğazıma. Aşk ümitleri yok edecek kadar olmadı. Fakat ben seni her zaman sevdim ve seviyorum. Ümitler her zaman geleceğin bir habercisi olarak olduğun yıllarda bile sensizliğin adını aşklar koyduk. Unutma bana yapılan haksızlıkları hiç unutmadım aşkım. Sen sensizliğin derin acısını yaşarken ben ise gerçek aşkıma hep şiirler yazmak istedim. Yazdığım şiirlerin bile haddi hesabı yok. Bu şairliğimin tek nedeni sensin.

 • Gercek aşk sözleri

  Gerçek hayatta olduğu gibi seni yine seviyorum. Bir mazimiz uğruna yaktın gemileri gittin savurdun külleri uzaklaştın benden. Ben aşkımı senin ve senin gibi umutlarıma yıkıp gitmedim. Senin en aşk dolu yıllarını sevdim. Sen benim biricik aşkımsın. Uzaklaşan gerçek tek sevenimsin. Bırakma beni aşkım ben senin sevdanla büyüyen bir bebek gibiyim. Sen benim aşkıma sahip çıkarsan bende seni bu dünyada yaşatmaya çalışırım aşkım. Yıllarımız hep birbirimiz uğruna akıp gitsin. Zaman hiç geçmesin.

 • Gerçek Aşk'lar

  Böyle gerçek aşkların bir başka bahara kaldığını yıllarca hep biliyordum. Sen benim gerçeklerle yüzleşeceğimi biliyorsun.Oysa yabancı biri gibi hep bana uzak kaldın. Sebebi ne olursa olsun beni sev ve sevmeyeceksin çek git hayatımdan. beni ağlatmaya hakkın yok. Bunu bilmeni istiyorumki sende bir gün beni seveceksin. Fakat o gün geçmiş olucak.yıllara meydan okuyan seven bir kalbime ateş bırakma. Sen olmasan bile hayatımda senden başkası olmayacağını kafana koymanı istiyorum. Biliyoruzki gerçek aşkın tek mimarı benim. sen ve senin gibileri gibi ne olduki aşklara yarım kaldık.

 • Dizi Tüyoları

  Öncelikle bu güzel hizmeti verdiğiniz için teşekkür ederim. Güzel aşk sözleri güzel sözler mevcut hizmetiniz için teşekkür ederiz. 🙂 Belki uzakta belkide yakında alma sen gerçek Aşk’lardan şaşma. Dünyanın öbür ucuna gitsende gerçek aşklar ile kendinide götür. Bir sebebin olsun ve bir mazaretin olsun. Yalnız ise bu sensizliği ifade etmez. Çünkü gerçeğin tam yerindeyim. Eğer gerçek bir aşkın peşindeysen bilki önce Güzel aşk sözleri söylemen gerekiyor Yoksa sensizliğe acı ve ihtiras dolu dünler geçirirsin

 • Çok detaylı ve ayrıntılı düşünülmüş aşk sözleri sitesi sık kullanılanlara ekledim. Böylelikle yeni eklenen Gerçek Aşk Sözleri’ni sevdiklerime ve sevenlerime gönül rahatlığıyla gönderebilirim. Sizlerde benim gibi yapıp, dostlarınıza ve sevenlerinize gerçek aşk sözleri gönderin ve onları mutlu edin

 • Adana klima servisi

  Gerçek Aşk Sözleri’ni sevdiklerime ve sevenlerime gönül rahatlığıyla gönderebilirim. Sizlerde benim gibi yapıp, dostlarınıza ve sevenlerinize gerçek aşk sözleri gönderin ve onları mutlu edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir