Güncel haberler

Ana Sayfa / Güzel Sözler / Eşime Güzel sözler

Eşime Güzel sözler

İçerikler: Eşe güzel sözler,eşime güzel sözler, eşime güzel sözler kısa, eşime güzel sözler etkileyici, eşime güzel sözler romantik, eşime güzel sözler anlamlı, eşime güzel sözler uzun, Eşime güzel sözler facebook, eşime güzel sözler instagram

Eşime güzel sözler ile alakalı içerikler ekledik. Artık evinizde ve uzakta olan eşinize güzel sözler gönderme zamanı geldi. Sizin istediğiniz kelimeleri ve sözleri ekledik. Artık boş zamanınızı değerlendirmek için eşlerinize ve uzakta olan eşinize güzel sözler gönderip, onu mutlu edebilirsiniz. Kısa sözler ve etkileyici romantik sözlerle kendinizi ifade edebilirsiniz. Kısa olan ömrümüzde bu güzel günlerin değerini bilmeniz güzel olur.Eşe en güzel sözler bu sayfada.

Eşime güzel sözler

Günün Sözü: Duygular dalgalar gibidir. Gelmesini engelleyemezsin ama hangisinde sörf yapacağını sen seçersin. Jonatan Martensson


Saygı değer eşim, sen benden uzaksın ama sensizliği acı çekerek çekiyorum.

Sevmek ölmektir bence ben de sevmiştim ölmeden önce.

Uzak diye bir şey yok paylaştığımız gökyüzü kavuşturuyor bizi!

Uçurumun kenarından olsan bile sırf bu dünyaya inat gülümse!

Duyguları açığa veren gözler olmasa, kalp hislerin mezar taşı olurdu

Yalan yanlış bir hayat içinde olan bu kısa ömrümde hep seni yalnızlığıma çektim. Düşündüm ve belkide ağladım. ama seni sevmekten hiç vazgeçmedim.

Karla karışık aşk yağıyor bugünlerde ve bana dolu dolu sen düşüyorsun.

Velhasıl kelam. Hissettiğin kadar kalbinde, söyleyemediğin kadar dilindedir.

Sevgimiz yavaş yavaş süzülen çisil yağmur gibi ama ırmakları taşıran cinsten.

Dikkat et, amalarla beni kaybettin. Keşkelerle kendini mahvedeceksin. İlhan Berk

Utanırım söyleyemem yaşadığım yalnızlığı kelimeler yetmiyor ki bu mu sevda dedikleri.

Yüzüne bakmak istediğim insanların arkasından bakakalmak ne kadar zormuş. Gidince anladım!

Anladım ki aşk; her iki tarafı da mağdur eden, yürekte izinsiz gösteri yapan mutluluk karşıtı bir eylem. Can Yücel

Artık hayallerim suya düşecek diye kaygılanmıyorum. Çünkü onlar düşe düşe yüzmeyi öğrenmişler. Cemal Süreya

Sevmek sesini duymaktı sevmek gözüne bakmaktı sevmek elini tutmaktı sevmek seni yaşamaktı. Asla unutmamacasına.

Uzaklık küçük sevgileri öldürür büyükleri ise yüceltir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp ateşi alevlendirdiği gibi.

Duygular dalgalar gibidir. Gelmesini engelleyemezsin ama hangisinde sörf yapacağını sen seçersin. Jonatan Martensson

Titrer durur ellerim yanında. Vücudum ürpermeyle dolar. Üşüyorum ben yanında. Çünkü varlığın içime serinlik veriyor.

Mutluluğun gözü kördür, yalnızlık sağır. Ondandır biri tökezleyerek yürür, öbürü uykusunda bile bağırır. Özdemir Asaf

Eşe güzel sözler

Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile. Ama yine de bir umut taşıyorum. Belki seven sevilir diye.

Yalnızlık gecelerin umut bekleyenlerin hayal çaresizlerin yağmur sokakların tebessüm dudaklarının sen ise yalnız benimsin!

Unuturum desem de inanma sakin ömrümce kalbimden silinmez adin. Bir sizi içimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın hiç sensiz kalmazdım!

Aslına bakarsanız insanı en çok acıtan şey; hayal kırıkları değildir. Yaşaması mümkün olduğu halde yaşayamadığı mutluluklardır. Dostoyevski

Sevmek mi? Hiç tatmadım? Ya gülmek? Çoktan unuttum? Yaşamak mı? Boş Ver! Aşk ne mi? Büyük Bir yalan! Mutsuzluktu, işte o benim dünyam!

Yanağına düsen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön oradayım!

Ufukta bir gemi görsem seni taşıyan Mavi denize dalardım geriye bakmadan. Uçsuz bucaksız mavilikte arardım beni. Ta ki beni sende bulana kadar.

Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana aşık olmaktan.

Umutlarım yıkıldı senden sonra yaşamayı haram gördüm kendime! Bu dünyadan kurtulmak istediysem de kaç defa sensiz gidemedim ölüme.

Sevgiyi sır gibi saklar gibi saklamalı ve korumalısın tereddütlerden. Sevgi bulunmaz değildir elbette. Ama bulduğun her sevgi aradığın değildir bir tanem.

Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin senli günlerle takas ediyorum. Yokluğun diye bir şey yok bende ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum.

Yanında benden yakın başka biri de olsa her şeyi inkar etmiş inandırmış olsan da ve ona duygulanmış sevdalanmış olsan da biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir yudum serinliği biriyle paylaşmak istediğinde arkana dön ben arkandaki rüzgarlarda olacağım.

Ya durgun olmalı deniz; ya durmalı ya da kudurmalı. Sonuna kadar saplanamayacaksa hançer kını da durmalı seven ölene dek sevilmeyecekse baştan unutulmalı.

Yalnızım yalnızlığım beni dinlemekte yalanda olsa ne vaki bu şarkıyı söylemekte yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor yalanda olsa mutluyum bu bana yeter.

Aşılması en güç iki duygu vardır: Önceden bulunmuş bir şeyi bulmuş olmak ve bulunmuş olması gereken bir şeyi bulunmamış görmek. Wolfgang Van Goethe

Vefasız sendin beni diller dökerek mutlu eden lakin ne çabuk böle vefasız olu verdin yokmuş bilirim ben gibi hep aşka gülen sevdim diye güller gibi heyhat soluverdim.

Sevginin olduğu yerde mantık olmaz derler. Ne kadar doğru! Seni o kadar çok seviyorum ki aklim basımdan gitti. Birlikte daha nice sevgi dolu mutlu günlere sevgilim.

Upuzun bir aşk bizimki. Sanki upuzun bir nehir gibi. Başlangıcı sen bittiği ben ama uçları hiç birleşmeyen. Ayrı değiliz ama uzağız. Birleşirsek belki de ayrılamayız.

Var mı daha ağır yük hasreti çekmek kadar. Yaşama sebebimsin ekmek kadar su kadar. Ayrılığın hasretin her şeyin bir hazzı var. Seni anmak da güzel seni özlemek kadar.

Bilerek dünyaya gelen çocuklarımızın annesi ve biricik cennetisin. Sen ayrılıklara göğüs germeyen güçlü birisin

Üstüne seviyorum yazdığım bir kağıttan sandal yapıyor dereye bırakıyorum. İster yüzsün ister batsın ister bir çalıya takılsın o kağıt sandal hep derenin bir yerinde olacak biliyorum.

Ya sözlerin aklımda ya da aklım adında. Ya hayalin karşımda ya da sesin kulağımda. Ya ben çıldırıyorum ya da çok özlüyorum. Ya özlemek çok güzel ya da özlenen çok özel

Sözlerdir aşkı anlatan gözlerdir kalbi kandıran kalptir aşkı yaşayan dudaklar; romantizmi yaşatan. Dudaklar sözleri söyler sözler ayrılık ister kalp bu sözlere yıkılır gözler gözyaşı akıtır.

Sevgiyi göstereceksin dostum söylemek yetmez. Sevgiye dokunacaksın dostum düşünmek yetmez. Sevgi ağzında olacak dostum gönlünde yetmez. Seveceksin dostum seveceksin! Hem de öyle çok seveceksin ki.

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler… Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.

Yıllarımı bir güne sığdıramadım birtanem. Sensiz geçen her günüm bana işkence gibi geliyor. Ayrılık canıma yetti artık. Biliyorum belki benden soğudun ama sensizken bile yaşamak isterken, şimdi yaşamanın bir anlamı kalmadığını anlıyorum. Sen uzaklarda iken nelerin beni beklediğini göremiyorum. Aşkım eşim biricik sevdam sen benim tarifi imkansız eşimsin.

 

Eşe en güzel sözler konumuz da buraya kadar arkadaşlar.Eşe güzel sözler için uğrayacağınız tek adres burası olmalıdır 🙂


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Sevgiliye yol verme sözleri

Sevgilinizle kavga ettiniz ve ondan ayrılmak istiyorsunuz anlaşılan.Yoksa bu başlıkta olmazdınız.Sizi iyi anlıyorum bu konuda …

3 Yorumlar

  • Eşime Güzel sözler

    Yalan yanlış bir hayatın içinden geldim. Sana bağrımdan şarkılar türküler, sözler besteledim. Seni hala deli gibi seviyorum. Canım eşim sana aşk sözleri yazdım seni bulutlara ykledim. Hasretimi özlemimi yokluğuna dayadım. Artık hiç bitmeyen sabrımla yokluğunun orta yerinde bir dünya basını gibi olmuşum. Sen artık bir bir yokluğumu hissederken, nelerin bana getirdiği bilmeyeceğin de yok artık. Ben ve sen bak ne güzel yakışıyor birbirine. Eşime sevgi sözleri yazdım fakat beni duyamıyor. Gel ömrümün baharı seni çok ama çok özledim yaa.

  • Eşime güzel mesajlar

    Yıllardır hasretin burnumda tütüyor aşkım sevgilim. Eşim seni çok özledim sana güzel mesajlar yazdım. Yokluğunun kör noktasında bile hasretimi özlemimi bile sana veremezken kim bilir sen şimdi hangi kapının ardındasın. Kır zincirlerini hadi gel bitir bu hasreti. Bak kocan seni bekliyor aşkıma yenik düşürme beni. Sana güzel sözler ve mesajlar yazdım gel gör sana nasıl besteler besteledim birtanem. yokluğun beni sardı dört yanıı sardı beni. Artık zindanlara düşsem bile seni hiç unutmak mümkün olmayacak. Gel bitir bu yanlızlığı Artık dayanacak hiç gücüm kalmıyor.

  • Eşime Güzel Sözler

    Eşime güzel sözler göndermek harika bir duygu olduğunu anladım. Eşlerimizin ve çocuklarımızın annesinin değerini bilmemiz lazım. Çünkü eşlerimiz çocuklarımızın annesi, hayatımızın bir anlaımıdır. Böyle aşklar her zaman gelmez. Artık bir çizgi çizmemiz için evimizin içindeki bireyleri sevmemiz lazım. Eşlerimize işteyken ve uzaktayken bile onlara güzel sözler göndermemiz lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir