Güncel haberler

Ana Sayfa / Aşk Sözleri / Eşime Aşk Sözleri

Eşime Aşk Sözleri

İçerik: Eşime Aşk Sözleri, Eşime Aşk sözleri Kısa, eşime Aşk Sözleri uzun, Eşime Aşk Sözleri Romantik, Eşime aşk Sözleri Etkileyici, eşime aşk sözleri anlamlı, eşime aşk sözleri facebook, eşime aşk sözleri instagram

Eşime aşk sözleri

Garip bir yolcu gibi gittin ve artık dön eşim. Sen benim baharımda açan çiçeğimsin gönül varlığım tek hedefimsin. Sen benim çocuklarımın annesi, ve benim eşim hayatım aşkımsın. Yıllarca seni bekledim ömrüme hazan baharları geldi ama seni yinede unutmadım. Varlığınla büyüdüm. Ömrümün baharında yaprak açan çiçeğimsin.

Uzakta olsan da seni çok seviyorum. Sen her ne kadar benden uzakta olsan bana her zaman kalbim kadar yakınsın.

Gece boyunca hep seni düşünüyorum, düşünmekten yorgun uykuya dalıyorum, rüyamda yine seni görüyorum, sabah uyandığımda yine çaresiz bir şekilde gurbet ellere tutsak oluyorum.

Uzaklık nedir ki sevgilim? Sen bana bir nefes kadar yakın, atan kalbimin sesini duyacak kadar içimdesin.

Bir yürek var sevmeye doyamadığım, bir gülüm var koklamaya kıyamadığım, bir umudum var umutla tutunduğum, bir de sevgilim var hasret ateşiyle yanıp da kavuşamadığım.

Sanma seni uzaklardayım diye unuturum, sanma uzaklıklar sana olan sevgimi azaltır. Ben seni bir kere sevdim ve ölene kadar da seveceğim.

Umutsuzluğa engel olan tüm yollara inat seni yine sevmekten vazgeçmedim. ömnrüm baharım aşkım ve sevdamsın. Sana aşk konusunda kelimeler üretemen ve dilimdeki cümleler tüketmeden gel bitir bu özlem dolu hasretimi.

Bugün de güneş batıyor sensiz bir gün daha doluyor, sensiz geçen her anımda yüreğim kahroluyor, ruhuma öyle işlemişsin ki sevgilim, bu yerdeki her şey sana benziyor.

Sen olmasan hayatımda senden başkasıda olmayacak. Sen özgürlüğüm ve biricik sevdamsın. Sen benim ömrümü süsleyen eşimsin. Sana aşk sözleri yazdığım hayatımın anlamısın.

Sensiz günlerim geçmek bilmiyor, gönül hep senin sesini duymak istiyor, gözlerim gülen gözlerini görmek, ellerim seni sarmak istiyor. Seni çok özledim bitanem.

Sana olan sevgimi rüzgara söyledim sevgimi gelip saçlarını okşasın diye, sana olan hasretimi bulutlara yükledim yağmur olup yanaklarını ıslasın diye. Seni çok seviyorum sevgilim.

Sen benim bir yarımsın, sensiz ben hep eksiğim, hep bir tarafım yarım olacak. Sen geldiğin zaman benim düğünüm işte o gün olacak.

Sensiz geçen geceler acımasız ve soğuk, geceler gözyaşı ve hüzün dolu sevgilim. Seni çok özledim.

Seni içime sığdıramadığım için kendime kızıyorum, seni düşünmeden aldığım nefesim için üzülüyorum, ben her nerede olursam olayım seni çok seviyorum.

Sana bu sözlerimi çok uzaklardan yazıyorum. Yazarken de sana kavuşacağım günlerin hayalini kuruyorum. Dinmek bilmeyen bu hasretimle sana olan hasretimi prangalara vuruyorum. Seni çok seviyorum.

Sensiz güneş doğmasın istiyorum, sensiz bir günüm geçmesin istiyorum sen yanımda olmadan inan sevgilim nefes bile almak istemiyorum.

Senden kopup geldiğim yollara lanet ettim, seni benden alan bu gurbet ellere isyan ettim, Seni Allah’ıma emanet ettim.

Senden ayrı olsam da sesin hala kulaklarımda çınlıyor, gülüşün gözlerimin önünden hiç gitmiyor. Seni özlüyorum, sensizliğin soğuğunda üşüyorum ve kendimi karanlık geceye teslim ediyorum.

İnsan gurbette neyi özler belki toprağını özler, belki köyünü, mahallesini özler. Ama benim gibi güzel bir sevdiği ondan başka hiçbir şeyi özlemez. Seni çok özledim Aşkım.

Varsın olmasın lüks mekanlarda eğlenmek, olmasın insanın başını döndüren şehrin ışıklarının altında yürümek, olsun sevgilimle birlikte olmak, olsun bir dağ başı, olsun karanlık bir köşe başı.

Bana şuan dünyayı verseler de dinmez içimdeki bu hasretin, şimdi istediğim tek isteğim, bana aşk dolu bakan gözlerin.

Ne yazıkki seni senden son defa istemiştim. ama yollarıma ne hasret nede acılar ekdim. Sadece seni yollarıma gel diye sevdim.

Benim en büyük düşmanım; sen yanımdayken çok çabuk geçip giden zaman, sen yanımda yokken hiç geçmek bilmeyen zaman. Seni özledim usulca Sevgilim.

Uzaktayım diye üzülme sevgilim, eğer sen üşürsen güneş olur ısıtırım, yağmur altında ıslanırsan şemsiyen olur seni korurum. Ben her zaman seninleyim Aşkım.

Gittiğin yollarda kaldı gözlerim, belki vazgeçer geri gelir boynuma sarılırsın diye bekledim. Sen gittikten sonra hayat durdu sanki, günlerim geçmiyor, gecelerim hep seni düşünmekle geçiyor.

Gurbet ellerinde sana şarkılar yazdım bestelemeden, bir an dahi duramıyorum seni düşünmeden, bu sıra dağlar beni ayırdı sevgilimden.

Yeter artık bitsin bu hasret. seni facebook ta ve instagramda çok aradım. Belki bir gün yaralı ceylanlar gibi kapıma gelirsin ama bunu ve bu sevdayı asla unutma. Sen yollarıma güller eken saygı değer biricim eşimsin. Aşkıma engel tanımayan kudretli sevdiğimsin

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Uzun seni seviyorum sözleri

Birbirinden güzel uzun seni seviyorum sözleri için tam adresine geldiniz.Burada en güzel seni seviyorum sözlerini …

2 Yorumlar

  • eşime aşk sözleri

    Belki bir gün seninde yüzün güler. Sen benden ayrılalı yıllar oldu neden hala dönmedin. Hayat bana küsmüş kader beni ellerimden tutmuyor artık. Biricik eşim sevdam seni çok özledim. Sana aşk sözleri yazdım eşim sevgilim neredeysen çabuk gel gör şu halimi perişan olduk. Yalan yanlış bir hayatta olmadık . Senden ayrı birini sevmedim çıkmadım kimseyle. ama seni unutacak kadar alçak olmadım olamadım. Bir garip sevda yine beni derinden vuruyor. Aşk hayatımı darma duman etti. Bir sevdaydı artık gidişinin son orta yerinde. Avutamadı kimse beni.

  • Yaralı hasretimle prangalar yetirdim. Yokluğunun delisi oldum. Artık hiçbir şeyin bir anlamı kalmıyor. Eşimi seviyorum güzel sözler besteliyorum. Artık minik bir kuş kadar masum biri oldum. Hep evdeyim ve çıkamıyorum, kimsenin yüzüne bakamıyorum. Aslında yaşanacak çok güzel hayatlar varken, sensizliği ben seçmedim. Sen çekip gittin ayrılığa çelme taktın varlığımla yokluğunu arattın. belkide hayatında biri vardır ama benim haberim yoktur. Olamazmı olabilir bu hayatta senden belkide başkasından bunlar beklenir. Yalnızsın körsün bucaksız evsizsin. Bu mısralarıma gel bi çare bul. Seni ölümüne seviyorum. Beklenmedik hayatlara umurumda olmayan yalnızlıklara beni ve kimse bırakma. Bel bağlama güzel sözlere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir