Duygusal Ayrılık sözleri

admin

202

13

Duygusal Ayrılık sözleri

Etiket: Duygusal Ayrılık Sözleri , Duygusal Ayrılık Aşk Sözleri, Duygusal Anlamlı Sözler, Duygusal Ayrılık Sözleri , Duygusal Ayrılık Sözleri 2018, Duygusal Ayrılık Sözleri Sevgiliye, duygusal Ayrılık Güzel Sözler

Bu güzel sayfamızda sizler için en anlamlı duygusal ayrılık sözlerini hazırladık. Sayfamızdaki duygusal etkileyici ayrılık sözlerini facebook, twitter ve whatsapp ile sevgilinizle paylaşabilirsiniz. diger katagorilerimizde aşk’la ilgili sevgi’yi aşk’ı hitap edecek güzel sözler bulabilirsiniz.

Duygusallık zamanımı değilmi orasını siz bilirsiniz. Ama bizim bildiğimiz ve sizler için yazmaya çalıştığımız duygusal ayrılık sözlerini sizler için hazırladığımızı bilmenizi istedik. Eve biliyoruz ayrılık kolay değil ama, eğer ayrılmak gerekiyorsa gerçekten ayrılmak gerekiyor.

SEVGİLİYE DUYGUSAL AYRILIK SÖZLERİ 2018

Duygusallığa vurduğun aşkını, benim duygularımla başlar senin aşkların

Mutlu ol ki, bensiz kaldığına değsin.

Sen gittin artık yoksun ve boşuna yağıyor yağmur. Birlikte ıslanamayacağız ki.

Bana kalan gözyaşlarım olsa da, inadına resimlerine aşık olacağım.

Gidiyorum hayatından, gözlerinin buğusunu, yüreğinin kokusunu aldım gidiyorum.

Sensizliğe yelken açtı gözlerim, sensizlik oldu yeni dertlerim.

Sende haklısın be sevgili ucuz yüreğine ben pahalı geldim. Şimdi gidiyorum elveda sana.

Yalnızlık hep güzeldir. Ama şu sensizlik yok mu, gel canımı al diyor.

Elveda dercesine bakan gözlerine eyvallah dercesine çeker giderim be güzelim.

Ayrı kalmak çok kötü bi şeydir. Özlüyor mu, unutuyor mu bilemzsin.

Bir kadın sizden vazgeçiyorsa, sebebi sizi sevmemesi değil, sizin yeterince çaba göstermemenizdir.

Bir gidişi asla tek kişi hazırlamaz. Biri iter, diğeri gider.

Bir yere kadar üzülmek bir yerden sonra vazgeçmeyi bilmek gerekir.

Bir gün benden şikayet ettiğin ne varsa özleyeceksin.

Ölüm gibidir ayrılık. O yüzden bekleme gidenleri, ölüler dirilmez.

Birini kaybetmek istiyorsanız onu çok sevin yeter.

Giderek daha çok seviyorum seni demişti. O yüzden gitti demek ki.

Ayrılık dilinden ne olur sanki sen gittin ellere ben de ölüme.

Gidenin arkasından nokta koyacaksın ki gelenin ismi büyük harfle başlasın.

Lades bitti cici kız, artık aklımda değilsin.

Gitmek istiyorsa, bırak gitsin! Aklı seninle olmayanın bedeni yanında olmuş ne yazar?

Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir.

Bazen başını alıp gitmek istersin. Yalnızlığın hemen laf sokar. Gidecek yerin mi var sanki!

Şunu bilmelisin ki ben hava soğuyunca değil, senden soğuyunca üşüdüm. Elveda.

Hiç kimse vazgeçilmez değildir ve hiç kimse kendini vazgeçilmez sanan biri kadar aptal değildir.

Elveda dercesine bakan gözlerine eyvallah dercesine çeker giderim be güzelim.

Unutmak zaman ister demiştim, yanılmışım. Zaman değil yürek istiyormuş. O da sende kaldı.

Gittin de ayrıldık mı sanıyorsun? Sen orda sigaranı yakarsın, külü benim içime düşer!

Ayrıldık işte her şey dilediğince olsun pişmanlık gözyaşlarına on numaralık gülüşüm koysun.

Canımı acıtan ne biliyor musun “Ben senin mutluluğunu istiyorum” dedi ve aldı gitti.

Üstüne basarak söylemiştim seni seviyorum diye. Sen ise üstüme basa basa gitmeyi tercih ettin.

Ekmeğime hoşça kal sürdün ya sen, ben şimdi ‘aşk’ karınla; sana, ne şiirler yazarım.

Ne zormuş insanın sevildiğini sanması. Tırnaklarıyla kazıdığı bir aşkta, tırnak kadar değerinin olmaması.

Görmeden varlığına inandığım ve içimde yaşattığım sadece Allah var, gidersen unutulursun o kadar.

Şimdi yalnız yürüme zamanı. Unut gitsin her güzel anı. Ben sararım yalnız yaramı, sen git yaşlarım akmadan.

Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucundan birinin hayatından geçmiş oldun!

Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim.

Adını bile duymak istemediğin insanları her gün görürsün, yüzünü görmekten hiç bıkmayacağın insanla aranda kilometreler vardır.

Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim.

Beni terk ettiğin gün, saçlarından bir tel koparıp asacağım kendimi. Beni terk ettiğin gün, kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kalbime.

Hayat öyle bir noktaya getirir ki insanı, eskiden. Hiç bitmesin dediğin günlere, keşke hiç yaşamasaydım dersin.

Ay doğarken bir söğüdün arkasından, gül yüzünde sisli bir esintiyle, akşamın göçüsüne hüzün serperek ve yağmurdan geceye perdeler çekerek beni düşün unutma.

Batık bir gemiymiş aşk limanında. Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı çaldı sonunda senden son dileğim unutma beni.

Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma belki bir gün silerim. Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç. Çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Bir mültecinin vatanı ya da bir kölenin hürriyeti kadar uzak olsan da; sende hep gurbeti yaşasam da olsun: yeter ki beni yüreğinden sürgün etme.

Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık. Çünkü sen rüzgarın coşturduğu bir toz bulutusun. Bugün bana esersin yarın ellere.

Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kirpimi kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz. Her şeyi unuturda şu gönlüm bir seni unutamaz. Birde senin kalbinden çıkmayı..

Ne seni unutabilirim nede sana olan sevgimi inkar edebilirim. Sen benim aşkım olduğun sürece, kalbimde prenses gibi yaşamayı bil..

13 YORUM VAR
Duygusal ayrılık sözleri 14 Temmuz 2018 - 21:05

Duygusallaığım yine başa bela oldu sanırım. aşk her zaman galip geldiği gibi yinede senin ve senin gibi oldukları aşkları hep terk etti. ben bile duygulara yüklenemezken, sen nasıl duygusal olup benim aşkımdan vazgeçebiliyorun. Uçurum olsa dağ olsa belki bu kadar yarılmazdı. Hasret acısını bu kadar derinden hissetmezdim. Ayrılık belkide olduğun kadar değilde yaşadığın kadar oluyor. Bakıyorum belkide önümüzde koskoca yıllar var. Ayrılığın zamanı değildir. Ayrılık bize göre değil. Biz sözlerimizi birbirimize söyleyelim gerisinide onlara bırakalım aşkım.

Cevapla
Duygusal ayrilik 14 Temmuz 2018 - 21:17

Ne acılarımız oldu seninle aşkım. Bir başıma kaldığım zaman nereye baktıysam hep seni görüyordum. Öyle bağlıydımki sana şahidim ben yaratandı. Öyle karanlık sokaklarda kaldımki beni dilenci sandılar yıktılar alay ettiler. Ama seni hiç bir zaman ölümün kıyısına terk etmedim. Aşkımdan hiç zerre kadar ilham vermedim. Duygu yüklü bir parça gibiydi hayatımız. Belkide umutsuzluğa hep ilk adımı atan bendim. Ne seni anlatacak kadar dilim var nede bir başkasıyla olebilme gücüm var. Bir haykırış oldu sanki içimde. Sen ümidi yetinde gel bana doğru sana kollarımı açtım. Beni sakın düşünme olsun ben böylede iyiyim aşkım.

Cevapla
ayrilik sozleri 28 Temmuz 2018 - 22:00

Ayrılık Sözleri dediğimizde ilk aklımıza gelen tek şey ayrılık şarkıları oluyor. Oysa ayrılmak kadar kolay birşey yoktur. Peki gerisi ne olur hiç düşündünüzmü, sebebsiz yere gelen ayrılıklar her zaman seven iki gönülü derinden vurmak ve aşk acısı çekmeye vesile kılıyor. aşk acısı öyle herkesin taşıyabileceği bir şey değildir. Bunu yaşayan iyi bilir ki ıozdırap gibi gelip geçiyor bu ayrılık sözleri kadar güzel birşey yoktur. İçinde aşk sözleri bile olduğu sözlerden ayrıldığınız kişi,ye gönderebilirsiniz.

Cevapla
dijital baskı 29 Temmuz 2018 - 17:21

Tutmayın #yol verin gidene gidene
#Cevap da vermem artık gücüme gidene

Cevapla
metehan 29 Temmuz 2018 - 20:30

Çok güzel sözler var. Özellikle aşk sözleri çok etkileyici ve akılda kalıcı. Sözleri bir araya getirip böyle bir hizmet sunduğunuz için çok teşekkürler.

Cevapla
Murat 30 Temmuz 2018 - 01:04

Görmekten nefret ettiğim bir çok söz belli ki bu konuda. Hele hele “Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir.” sözünü sosyal medyada paylaşmayan profil kalmış mıdır çok merak ediyorum. Giden biri olmadığı halde birinin arkasından söylüyormuşcasına bu sözleri sosyal medyada paylaşanlara anlam veremiyorum.

Cevapla
SucLu 30 Temmuz 2018 - 20:27

Sözler çok güzel özellikle aşk sözleri ve duygusal sözler hoşuma gitti.. Ama yine de favorim duygusal sözler aşk bize göre değil 🙂

Cevapla
Ayrilik sozleri 31 Temmuz 2018 - 18:44

Ayrılığın en güzelini seninle yaşamak isterdim. Fakat sen beni anlamsız bir hayatın pençesine emanet ettin sevgili. Ne sen geri gelebiyorsun yarım kalan hayatımı tamamlıyorsun, nede ben gelip seni kaybolduğun yerden arıyorum. Öyle bir hayatın içine düşmüşüzki anlam veremediklerimiz ise gölgenin hemen baş ucumda olması. Nice ayrılıklar gördük ayrılık olmamaı büyük aşkların habercisi olmaması demektir.

Cevapla
Ayrılık Sözleri 31 Temmuz 2018 - 19:05

Ben bile bu ayrılığın içine ekip biçmedim yalnızlığı. Ne geldiyse başımıza benim yüzümden gelmedi. Sen bizi terk edip gittiğin günden bu yana hep acılar içinde büyük geldik bu yaşa. Sen olmadan bu hayatın yaşanmayacağınımı sanıyorsun sevgili ? bizim bir hayatımız vardı fakat sen gittikten sonra bu hayatın kırılma noktasına geldik. Ayrılık bazende insanı derinden vurabiliyor. Git hadi yolun açık bahtın beyaz olsun aşkım. Biz kendi dünyamızda sen olmadanda mutlu olabiliyoruz.

Cevapla
seda 4 Ağustos 2018 - 21:04

çok begendim çok tsekkur ediyorum paylaşımınız için. Belkide yasanmis en guzel duygular icinde kalmisim. Artik bu askin yasayacagi gibi yalnizliklarda vardir. Olmaz boyle bir sevda. Belkide yarinlara kadar goturur bizi bu ask. Yalnizlik belkide kaderimde vardir

Cevapla
merve 6 Ağustos 2018 - 08:44

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz. Her şeyi unuturda şu gönlüm bir seni unutamaz. Birde senin kalbinden çıkmayı..

Bu söz çok etkileyici paylaşımın için teşekkürler.

Cevapla
Mustafa Hazırcı 7 Ağustos 2018 - 08:25

Hayatın her döneminde çöküntü yaşanıyor mutlaka. Ayrılık başa gerçekten bela. Bazen elin ayağın titriyor o senden ayrılır diye, bazen de çok umursamaz davranabiliyorsun. Nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın, insanın gücü yetmiyor ayrılığa.

Cevapla
site kur 8 Ağustos 2018 - 08:20

Kurtlar sofrasına döndü bizim aşkımız. Sen olmadanda hayal kurabiliyorum. Artık sensiz kalan her bir yanım seninle olan sevdam için birbirimizi yendik ve sevdik. Olmadımı olmuyor işte zorlamanın bir alemi yok artık. Senin yolun belli benim yolum belli aşkım. Belkide bu kadar acı ve hüzünlü bir anımız olmadı. ama ayrılık girdimi araya sen ve ben tutatmıyoruz kendimizi. Yıllar çabuk geçse bile sen hep uzaklarda ol ve beni sakın unutma. elbet bir gün kavuşuruz özlemiyle ve hasretile yanarız.

Cevapla
SON YORUMLAR