Güncel haberler

Ana Sayfa / Aşk Sözleri / Aşığım Sana Sözleri

Aşığım Sana Sözleri

Etiket: Aşığım Sana Sözleri , Aşığım Sana kısa sözler, uzun Aşığım Sana Sözleri , Aşığım Sana Sözleri Sevgiliye, Aşığım Sana anlamlı Sözler, Aşığım Sana Sözleri face, Aşığım Sana lafları, Sana Aşığım 

Bu güzel sayfamızda sizler için en güzel aşığım sana sözlerini hazırladık. Sayfamızdaki anlamlı sana aşığım sözlerini facebook, twitter ve whatsapp ile paylaşabilirsiniz. istersenizde cep telefonunuzdan kısa mms veya sms olarakta sevdiklerinize harika aşk sözleri olarak gönderebilirsiniz.

Sevdiğiniz insana açılamıyormsunuz ? yoksa ona aşkınızı söylemekten çekiniyormusunuz ? bizde bu konu üzerinden bazı çalışmalar elde ettik. Artık aşkınızı sevdiğiniz insana söylemekten korkmanıza gerek yok. Artık aşkınızı söylemenin vakti geldi. Öyleyse burdan hemen bir güzel söz kopyalayıp sevdiğinize kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

ANLAMLI AŞIK OLDUM SÖZLERİ 2018

günün sözü: Yüzüme okunmuş bir dua gibisin sevgilim. Çok şükür bugün de aşığım sana. Tüm dualarımla..


Sevgi derin kölen olmuşum neden diye sorma.

Mevzu derin, aşığım sana.

Her hata affedilir, aşık oldum affet beni.

Ona aşığım. Çünkü o bana değil. Özdemir Asaf

Her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Öyle biri var ki; ilk görüşte değil, her görüşte aşık olduğum.

Gereği düşünüldü. Yaz kızım, annene aşığım. Atakan Gülgar

Bir hasret kadar uzak olsan da bir nefes kadar yakınsın yüreğime.

Dilimin duası, yüreğimin sevdası, alnımın yazısı yarim aşığım sana.

Gözlerinin ‘kahve’sinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına ‘sen’de kalayım!

Yüzüme okunmuş bir dua gibisin sevgilim. Çok şükür bugün de aşığım sana.

Buğulu gecelerin delikanlı aşığıyım. Sadece sana aşığım, sadece sana bağlıyım.

Senin yerin kalbimde, sevdan damarda kanda. İnan aşığım sana anla yar beni anla.

Herkesin rüyalara daldığı şu saatlerde, seni sevmeye devam eden nöbetçi bir aşığım.

Sokak lambası sessizliğiyle aşığım ben sana. Kimi zaman parlayıp kimi zaman yanarak.

Sen, gözlerinden ateşler saçarak, zehirli oklarını bana yöneltirken ben sana aşık oldum.

Hadi ilk güldüğün gibi gül yüzüme. Sar beni ellerinle sıkıca tut yüreğimi aşkım, aşığım sana.

Zaman ömrümü alıp gitse de sessizce, seni kalbimden alamayacak yeminliyim aşkımın üstüne.

Sana, eskisinden daha deli aşığım ben. Yetmiyor sözler, kelimeler. Bir anlatabilsem, seven bilir.

Açmayın perdeleri hüzün çöksün her yana. Sen olmadan, sen olmadan olmuyor bu hayat dedikleri.

Gözüm gözüne değmeden yazdığım şiirlerim melal. Varsın değmesin razıyım ey yâr böylesi daha helal!

Hani bazı şehirler vardır ya; saat 10′dan sonra kimsecikler olmaz… İşte sen’den sonrası, 10’dan sonrası!

Tenine dokunabilmek mi? Hâşâ! Gözüm göz menziline girsin yeter. Hadi düş düşlerime; tutmayana aşk olsun.

Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum!

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen.

Masum bir çocuk gibi konuşursam; sana muhtacım; ver elini elime, yalan da olsa bir kez seni seviyorum de.

Beni bir dakika değil bir saniye değil bir saniyenin onda biri kadar sev. Bir yıl değil on yıl değil bin yıl mesut olurum.

Gözlerinde baharları beklerken içindeki kış beni vurur; sen bilmezsin yüreğimden sevdana ne sular akmak ister durur!

Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgârların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum.

Aşığım sana, cümlesinin sonundaki “a” harfi terk etti seni. O da üzülmüyor gittiğine, sen hala “aşığım san” beni. Aziz Nesin

Parkta salıncak sırası bekleyen çocuk gibi bekledim seni. Biraz heyecan, birazda salıncağı başkası kapacak korkusu işte.

Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım! Ya al götür kalanımı. Ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı.

Kirli bir çocuk yüzüyüm kapında; ama dünyanın en temiz gözleriyle bakıyorum sana. Şeker değil istediğim, yüreğini koy avuçlarıma.

Alt yapısı olmayan bir şehir gibiyim. Ne zaman hüzünlensem gözlerimi su basıyor. Ve ne zaman seni düşünsem, kalbimin trafiği aksıyor.

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka.

Seni ilk görünce tutuldu dilim durdu dünyam sanki, seni ilk görünce hayat gözüme renkli geldi kalbim dile geldi seni görünce aşık oldu bu deli.

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sensizlik insana; insan nasıl konuşur kendisiyle; nasıl koşar aynalara. Bir cana hasret, bilmezler.

Kalbim yanıyor adeta adın kazındı bedenime her yerde ismin yazıyor nereye baksam seni görüyorum aşık oldum diyorum duy sesimi bir tanem

Mürekkepten denizler, kâğıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım.

Sen Tanrıya dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin.

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin.

Var mı daha ağır yük zamanı çekmek kadar. Yaşama sebebimsin, su kadar, ekmek kadar. pekguzelsozler.com Ayrılığın özlemin her şeyin bir hazzı var. Seni anlamak da güzel, seni beklemek kadar.

Bir gözyaşı akıttım uğrunda yine yine seni anımsadım ve ağladım. Ama son gözyaşlarım sanma ki seni unuttuğumdan! Seni ölene kadar seveceğim derdim ya hep söz seveceğim o ana dek!

Sana yalan sözler yazıp gözünü boyamak istemiyorum, sana sakız olmuş şarkılardan sözler okumak istemiyorum sana kendimi veriyorum kalbimi veriyorum sana sözlerimi gözlerime bakıp okumanı istiyorum seni seviyorum kendi benliğimle seviyorum seni. hep böyle bilmeni istiyorum

Ne senden vazgeçecek yürek var bende, nede seni benden alacak cesaretli biri var bu ülkede


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Uzun seni seviyorum sözleri

Birbirinden güzel uzun seni seviyorum sözleri için tam adresine geldiniz.Burada en güzel seni seviyorum sözlerini …

3 Yorumlar

  • Aşığım Sana sözleri

    Aşığım sana söylemekte zorlandığım aşkımsın. Sen baharımın tek yaprağı, hayatımın anlamısın. Yıllardan seni sordum gönlümde seni gördüm. Oysa hayaller vardı aşkımız işin. Sana aşığım demeden çekip gittin. Ama olsun gülüm aşkımla beraber snada söylemek istediğim çok şeyler olduğunu unutmayın. Belkide günlerden bir hazan akşamı olurdur. Yılların hayatıma bir katkıda bulunduğu için umutlarımız ve yıllarımız ayrı bir sevda içinde büyüdük. Çocukluğumuzu hep beraber geçirdik. Ne kadar çabuk zaman geçiyor değilmi, yıllar geçti ve hikayemiz, kurduğumuz hayallerimiz hep yarım kaldı.

  • Asigim birtanem

    Aşığım sana birtanem. hiç kimsenin tahmin edemediği kadar, hiçkimsenin bilemeyeceği kadardır sana olan sevgim. Leyla mecnun misali, ferhat şirin gibi dağları deldim hasretinle çöllere düştüm. Seni unutmamamın sebebi ise budur. Sen böyle karanlık ve derin aşklarla yalnız bırakırsan beni belki bu bizim son görüşümüz olur. ama sen aldırma bu yalnızlığıma belki bir gün umudumuz doğar yarına yada bugüne. unutma sevdiğim bir aşk doğarsa bin güneş üzerimize doğar. Papatyalar yeşerttim senin için, güller goncalar topladım yanaklarına kırmızı güller ektim. Hep o tatlı gülüşlerin için aldırış etmemen için seni yalnız bırakmak istemedim. Alaca karanlık olsada seni yıldızlar sayesinde yine bulurum. Benim nerde olduğumu biliyorsun. Gel artık dayanacak gücüm kalmadı artık.

  • Düşüyor mu bu sözlerle ? :)ask acisi ceken bir insan belkide yarinlara ve guzel gunlere umitlerle baslar. Ama sen aldirma sevdigim umutlarimizin geldigi yeri sakin unutma. Yurekli bir askin belkide hayatumda gordugum en guzel insansin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir