Anlamlı Aşk sözleri

admin

641

48

Anlamlı Aşk sözleri

İçerikler: Anlamı Aşk Sözleri,Anlamlı kısa Aşk sözleri, Anlamı Etkileyici Aşk Sözleri, Anlamlı Harbi sözler, Anlamlı Uzun Aşk Sözleri, Anlamlı Kısa Sözler, En anlamlı Aşk Sözleri, Anlamlı aşk sözleri 2018, Anlamlı aşk sözleri facebook

Bilirmisin aşkı ? Ya Sevdayı ? Hayır bilemezsin. eğer azıcıkta olsa bilseydin beni uçurumun kıyısına atıp, ölüme terk etmezdin. Sen yaşantımın en güzel anı, bestelediğim şarkıların güzel hecelerisin. Oysa seni yarınlara değil, gönlüme girmeni istedim. Çünkü, olur yarını göremeyiz, ama gönlümle beraber mezara girerdim. Sen benim baş ucumda beklerken akan gözyaşlarımın bir deniz misali döküldüğünü bilemezdin. Hep yalnız kaldım sevdalara, aşklara ve ölüm olmayan bir dünyada her bedenim kurtlanmış gibi bekliyorum hem acıyı hem seni birtanem.

ANLAMLI AŞK SÖZLERİ

Bu bölümü de çok severek okuyun. Anlamlı sözler sayfasında bu bölüm de de anlamlı aşk sözlerini okuyacaksınız. Bu bölümde yer alan aşk sözleri öyle her yerde bulunan cinsinden değil. Bu aşk sözleri vurucu aşk sözlerini sevdiğinize dilediğiniz gibi yollayın.


Günün Sözü: Sen benim ilk defa bir başkasında kendime rastlayışım, ve umutlarıma kavuştuğum’sun


Neler gördü bu hayat bilemedim, ama ben seninle hayatı seçtim. Umutlarıma bir gül koy’ki seni kalbimde yaşatayım

Bir kere güldün konu nerelere geldi.

Beni sevmeyi abart inan bıkmam yetmiyor derim.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim.

Öpüyorum gökyüzü gibi bakan gözlerinden.

Sen gülümseyince reklam arasına giriyor tüm acılar.

Sen neyi seviyorum desen, o olasım geliyor.

Konu ne zaman senden açılsa kapatmaya kıyamıyorum.

Sensiz geçen günlerimin kazası yok sevgilim.

Üşüdüysen söyle sevgilim seni bir kat daha seveyim.

Sensin, kalbim değildir, böyle göğsüme vuran.

Şurama batan, şurama batana özlem demeselerdi bıçak derdim.

Sen bana Allah’ın emanetisin. Seni sevmek aşktır bana.

Tahir gibi sev mesela, özür dilerim daha önce gelemediğim için de.

Sen benim ilk şiirim, ilk kavgam, sen benim 17 yaşımsın.

Kirpiklerinin sayısını bilirdim ben gözlerine nasıl baktığımız sen düşün.

İkimizi bir kefene saralar, bir kabirde sır olalım sevdiğim.

Eğer adına eşlik edecekse soyadım, Allah için ahirete kadar senindir sol yanım.

Sen olmayınca buralar buz gibi. Sensizlik bir iklim adı şimdilerde…

Sonunda aşk acısı olsa da sev, çok sev. Usul usul gir yüreğime, kalbim bağrım çatlasın!

Denize ilk kez giren çocuk masumiyetiyle seviyorum seni. Boğulacakmışım gibi.

Sen benim yıldız kayarken tuttuğum dilek değil ezan okunurken ettiğim duamsın.

Sen gidersen sesin gider, kokun gider, yüzün gider. Ay dolanır pusularda, tenim titrer ve gecem biter.

Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. Mevlana

Ey yar! Seninle ölmeye geldim. Ateşsen yanmaya, yağmursan ıslanmaya, soğuksan donmaya geldim. Mevlana

Özledim diyorsun mektubunda. Sadece kuru bir özledim mi yazdı yanık yüreğin. Şems Tebrizi

Belki hiçbir evrakta isimlerimiz yan yana gelmedi. Ama gayri resmi birçok hayalde ben seninle aynı yastıkta yaşlandım.

Sana yerine getiremeyeceğim sözler veremem, fakat istersen hiç kullanılmamış tertemiz bir kalp verebilirim.

Sizi hayallerinden vazgeçecek kadar seven bir kalp bulduysanız Allah’tan yeni bir ömür isteyin. Çünkü bir ömür yetmez onu sevmeye.

Kapına geldim. Ve ben, ben olmaktan vazgeçtim. Sen yeter ki “kim o” de. Kim olmamı istiyorsan, o olmaya geldim. Mevlana

Sen benim en doğru yanlışım. Tövbesi olmayan günahımsın. Uzak duramadığım yasaklım, en açık ettiğim saklımsın. Sen başımdan giden aklım, severek çektiğim ahımsın.

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazıma düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam, inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

Bil bilsen sana nasıl yanıp yanıp tutuştuğumu. Hasretler içinde akıp gittiğimi. Bilemedinki seni nasıl sevip, eriyip eriyip gittiğimi cennetlerde sana nasıl kavuşacağımı ve hasretle sarılacağım günü bekliyorum. Ne olur beni prangalara vurup terkedip gitme aşkım.

48 YORUM VAR
Anlamlı aşk Sözleri 21 Haziran 2018 - 18:53

Yalan yanlış bir karar varsa söyle sevdiğim bilelim. Yazdıklarımızın ve söylediklerimizin hep arkasında olduk. ve Yine olucaz. Birileri kanına giripte beni sana düşman etmesinler. Senin gittiğin yol belli benim gittiğim yol belli. Oysa bizim neler çektiğimizi kimseler bilemez. O yüzden sus ve ağzını açma gerekirse yüreğini siper yap aşkına sahip çık. Benim sevdam sana ağır gelirse Onu bilemem Ya çekip gidersin, yada ömrün boyunca yanımda olur, kalbimde çiçekler yetiştirirsin

Cevapla
Anlamli 21 Haziran 2018 - 19:03

Umut olmadigi yerdw yasamakta olmaz. Biz degilmiydik sevdamizi askimizi birbirimize baglayan. Biz degilmiydik umutlarimizi birbirine baglayan. Sen ve ben bu iki kelime neyi anlatiyor biluyormusun ey sevgili? Kaderin seni bama yazdigini ve kaderinde beni sana armagan ettigini anlatiyor. Ne garip degilmi iki omuru birbirine baglayan hayat ve aska sevdaya anlamli guzel sevgiyi insanlara anlatan ne yazikki ikizde ayri yerdeyiz

Cevapla
Askimmm 21 Haziran 2018 - 19:37

Aşkın her yüzünü gördüm de bir senin yüzünü gözemedim aşkım. Bir başkasıyda sandi beni derinden vuran. Anlam kalmadı artık seni benliğime sokam. Aşk nedir diye sorduklarında bir senin gibi aşkı anlatamadım. Birde sana olan sevgimi söyleyemedim. Anlamlı bakan sözlerin sanki bir ok gibi saplandı yüreğime. Aşk nedir nedir be güzelim, sorduklarında en manalı gözlerin baktığında kalbim her attığında, neden bu kadar seni sevdiğimi anladım. Bir miras bıraktın bana sevginden, birde hayallerini verdin bana giderken. Unutulmaz bir aşk’tı seni bana veren, nede bir maziydi geçmişte bana gelen. Anlamı kalmadı artık seni bana getirenden,nede bir başka bahardı bizi birbirine veren. Sözleri‘nle beni derinden vuran, bana bakan duvardan bakışlarındı

Cevapla
Anlamli 21 Haziran 2018 - 19:47

Gerçekten harika anlamlı aşk sözleriymiş. Artık inanki çok yoruldum ya site site dolaşmaktan. Bıktım artık hep aynı sözleri görmekten. Sanırım bu sitede eşi benzeri olmayan sözler var ve yeni açılmış galiba. Bende bundan faydalanarak Güzel anlamlı aşk sözlerini en azından bi kaç tanesini alayımda kendi sitemde paylaşayım gizli gizlice göndereyim aşkıma o güzel anlamlı aşk sözlerini. Şimdi gözlerinizi kapatın bakalım 🙂

Cevapla
Anlami yok 21 Haziran 2018 - 20:38

Artık hiç bir şeyin anlamı kalmadı. Sen var git yoluna bir daha arama. Sensiz bir hayat diledim. Artık senin dünyan ayrı, benim dünyam ayrı. Ne zaman seni düşündüğümde gözlerimden akan yaşlarla seni sigaramın dumanları arasında gizlemiştim. Sen yolumu gözlemediğin için yaralı bir kuş gibi bıraktın beni.

Cevapla
Sevmek anlamli 21 Haziran 2018 - 21:25

Anlamadığım tek şey senin nasıl bir insan olduğun. Önümde koskoca bir hayat varken seni neden düşüneyim hayatımı karartayım. Söytlermisin bu aşkın sonu nereye varacak yada nereye gidicek hiç düşündünmü ? Yaralı bir kuş gibi ardına düştüm fakat sen beni anlamadın. Yıllar geçsede seni hiç unutmayacam bunu böyle bilesin aşkım. Artık burda birlikteliğimiz bitti

Cevapla
Anlamlı 25 Haziran 2018 - 23:11

Nedir senden cektigim sevgili. Ask bir hayalin golgesinde yasayan efsane olmus. Boyle apar topar nereye gidiyorsun sevgili. Beni hicmi hic kafana aklina koymadin. Sensiz ne hallerdeyim neler cekiyorum hic dusunmedinmi askim. Ben yureksiz bir hayalin pesinden kosan askinla yanip tutisan sevgilinim

Cevapla
    Guest 9 Temmuz 2018 - 00:21

    Her zaman olduğu gibi bir hayat paylaşmak istedim senle. Ama sen anlam vermediğim garip bir kişiliğe sahipsin. Ben yolumu başka yerlere çevirdim. Senden artık vazgeçtim. Git yolun açık olsun beni arama bitsin bu sevda.

    Cevapla
Anlama beni 25 Haziran 2018 - 23:16

Beni bırakıp gittiğin günden beri hep yaralı bir kalp taşıdım. Sızladı yüreğim paramparça oldu bütün bedenim. Sen yine yoksun. Nereye baktığımda hep seni gördüm.Yaşanılan bu aşkın sonu böyle olmamalıydı. Yaşamanın hiç bir anlamı kalmamıştı seni o günden gördüğümden beri. Sanki dünya başıma yıkılıyor. Başım döndü ağladım sızladım haykırdım seni o halde görünce. Gerçekten şimdi sesimi doyuyorsan lütfen bana cevap ver. Mutlumusun ? söyle nolur. Çünkü ölesiye özledim seni.

Cevapla
Agirr 26 Haziran 2018 - 13:50

Ne bir geçmişte kaldı eserimiz, nede bana bıraktığın bir sevgi kaldı hasretimiz. Aşk dediler daldık girdik aşka, sonra kayboldu sevdamız. bakışlarına Anlam veremedim güzelim. Sen kalbimi bırakıp gittiğin günden beri ne bir aşk kalbime girdi nede bir başkası hayatıma girmiş oldu. Aşkı bana sordular ama ben aşkı anlatamadım ne sana nede başkasına. Olur ya belki bir gün anlamlı baktığın ö gözlerinde sözleri çıkar. Ama sen hiç tasalanma aşkım belki bir gün bende sana gelir severim. Umutlar tükenmez umutlar bekletilmezde sen her zaman beklettin be sevgili. Yaşamak buysa dedim sen hep üstü kalsın dedin.

Cevapla
Ask budur 28 Haziran 2018 - 18:21

En anlamı aşk sözleri ile burayı gerçekten güzel hale getirmişsiniz. Artık tüm anlamlı sözlerini bu siteden alıp, kendi sosyal medya hesapların arasında en güzel ve beğenisi olan sayfalarımda paylaşacam. Umarım buna izin vardır. Bazı yerlerde böyle izinsiz alamıyorsun. ama sanırım ve yaptığınız yorumlarda almanın hiç bir kanunu yokmuş. Burda emeği geçen herkse teşekkürler.

Cevapla
Mustafa 28 Haziran 2018 - 19:02

Merhaba öncelikle şunu belirtmek istiyorumki. burda eklenen anlamlı Aşk sözleri gerçekten harika. Adeta aşk’ı simgeleyen kelimeler, mesajlar, ve sözlerdir. Burda bizler için paylaşımda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. Umarım burdaki güzel anlamlı sözlerin devamı ve daha güzel cümle kurarak bizlere iletirsiniz.

Cevapla
delikanlıkuş 30 Haziran 2018 - 16:16

Anlamlı Aşk Sözleri Bu dünyanın sonu gelmez, Anlamların sevgisi hiç bitmez. Ayrılığın en acısını yaşadım. Yokluğunun en karanlık gecelerini gördüm. Yıllar geçti hala içimde fırtınalar kopuyor, farkında değilsin sevgili. Aşk bazen insana çok şey öğretir. ama ben seni öğrenemedim seni çözemedim aşkım. Hayat kısa yol uzun gelip geçici sevdalara artık yer yok. bitsin bu sevda derken hangi karanlığın çığlıklarına dalmışım haberim yok. Anlasaydın belki seven kalbimi, ne sen yanardın aşk içinde, nede ben yanardım közler içinde.

Cevapla
özgür çetinkaya 30 Haziran 2018 - 19:26

Sen benim yıldız kayarken tuttuğum dilek değil ezan okunurken ettiğim duamsın.
Bu çok hşuma gitti teşekkür ederim. Ayrıca sitelerinizde bulunan aşk sözleri ve anlamlı aşk sözleri gerçekten çok güzel sözler eklemişsiniz. Siteniz harika olmuş gerçekten çok beğendim. Başarılar dilerim

Cevapla
Kurumsal Hediye 30 Haziran 2018 - 20:46

Çok çeşitli aşk sözleri, hepsini bir çırpıda okuyor insan, etkileyici kısa sözlerde vardı aralarda.
Emeğinize sağlık

Cevapla
Emre Çelen 30 Haziran 2018 - 20:55

Mevlana bak ne demiş? Kapına geldim. Ve ben, ben olmaktan vazgeçtim. Sen yeter ki “kim o” de. Kim olmamı istiyorsan, o olmaya geldim. Yani AŞK nedir, aşık bir kişi ne yapar gibi o kadar farklı soruyu cevaplamış ki En Anlamlı Aşk sözleri gibi bir listeleme olsa bunu sıralamada listenin başına en anlamlı aşk sözü diye koyarlardı.

Cevapla
Abiler 1 Temmuz 2018 - 18:20

En Anlamlı Aşk Sözleri ile bir kez daha burdayım. burası artık benim için bir hobi haline gelmiş bulunmakta. Benim gibi anlamlıdır buranın sevgisi. En acı dolu günlerim sevdiklerimin uzağında geçmiştir. Böyle bir sevdaya başlamasaydım acaba ne olurdu diye hep düşündüm. Ayrılığın ve anlamlı aşk’ların en güzelini yaşamıştım. Bir omuz alıp dünyalara vermiş olsaydım belki bu kadar aşk acısı çekmezdim. Fakat yolumuz bir garip olsada ne yazıkki ömür boyu hep yalnız kalmak için mücadele ederdim. Şimdi bakıyorum hep yalnızlık içinde anlam veremediğim bir duygu içindeyim. Ne sen varsın yanımda nede bir başkası var karşımda. Öyle hayallere dalmışımki ben bile nerde olduğumu unutmuşum

Cevapla
Alperen 2 Temmuz 2018 - 13:07

En güzel aşk sözleri için teşekkür ediyorum. En anlamlı aşk sözlerinin burda olduğunu düşünüyorum. Çünkü çok site gezdim fakat burda olan sözleri hiçbir sitede bulamadım. Gerçekten güzel anlamlı aşk sözleri oldğunu düşünmekteyim. Aşk bir garip yolcunun yüküne binmişse eğer, yolları taşlı olsa bile meğer, Varsın gitsin yolunba aşk

Cevapla
anlariz abi 6 Temmuz 2018 - 21:38

Belki yaşamanın tek nedeni senin varlığına inanmak aşkım. böyle deli dolu aşk sözlerinle beni kalbine gömdün. Sen olmasan bu hayatın bir tadı olmuyor be gülüm. Ölümlü bir dünyada seni kalbimden atamıyorum. Sensiz nefes bile alamıyorum aşkım. Sen benim hayatımın en derin köşesinde kalan yarınımsın. Olur ya belki bir gün ayrılığın en derina cısını yaşarsın. Öyle hasret akşamları gibi seni ve seninle olan tüm duygularım gün yüzüne çıkar. Aşk benide yaktı senide darma duman etti sevgilim. Sensizken bir hayatımın anlamı bile olmuyor. ben seninle nefes alıyorum. Seninle nefees veriyorum birtanem. Al git başını nereye gidiyorsan git. Yolun açık olsun.

Cevapla
anlamlıs duygular 18 Temmuz 2018 - 12:25

Ardına bakmadan gittiğin o günden sonra sana arkılar yazdım, şiirler okudum. Ayrılığın bir yarası gibi doldun gözyaşlarıma. Anlamlı bir aşk gibiydi yaşadığımız. Oysa ne günlere kaldı bizim Aşk‘ımız. Heryerde senin hayalini yaşıyorum, özlem duyuyorum yokluğuna. Sözleri hala aklımda olan şiirlerin geliyor aklıma. Her okuduğum şiirlerin gözyaşları senin için düşüyor kara toprağa. Yıllardır hep beklediğim özlem ve aşkın yabancı mahsul gibi sardı bütün bedenimi. Sarmaşık gibi olduk dolandık kirli aşkların gölgesine. Öyle bakıp bakıp durma yüzüme. Sen yüzümdeki çizgilerin bir sebebisin.

Cevapla
mahir 20 Temmuz 2018 - 09:11

Anlamlı dytgulara yüklü olan özlemlerimiz bir bir akıp gidiyor. İşte burda yokluğunun üzüntüsünü en derin yerimden çekiyorum. Varlığın kaderime tecelli etsede, sensiz geçen her günümde seni anıyorum. Bıraktığın Aşk ile kendi kedarimi yaratıyorum. Böyle garip sevgiler içerisinde bana bıraktığın Sözleri bir bir okuyup duruyorum. Öyle dağınık ve paramparça olmuşumki, yüreğinin baş ucunda kalan kalbimi bile hissetmiyorum. Sen ayrılık acısını ve özlem dolu yıllarıma bir gün ışığı kadar parlattın. Öyle bakıp durma bana. Ben sana yabancı değilim ümitlerime prangalar vurulmuş mahkum gibiyim. Sahte aşkların peinde koşmayan garip yılların yorgun bekçisi gibi olmuşum.

Cevapla
Aşk sevgi 22 Temmuz 2018 - 09:26

Geldiğin gün beni ne kadar mutlu ettin bir bilsen sevgilim. Ne kadar sevgili buldun farkında değilim ama ben sensizken bile yalnızlığımı her zaman yaşıyorum aşkım. Ben günahsız bir hayat ile seni her zaman yazdım güzel günlerimin end erin yerine. anlamlı bakışlarına gizlendiği bir hayat ile mücadele ediyorum aşkım. Belkide yalansız bir hayat içinde seni bekliyorum.

Cevapla
Aşk nedir 22 Temmuz 2018 - 15:27

Hayat kısa yol uzun birtanem. Sensiz belki sensizlikten yürüyorum umutsuz bulutlara. Blkide yokluğumun en derina cısını sen yaşıyorsun. Kısa kalan günlerime sen belkide yürümeye çalışıyorsun. Yalnızlık en derin acının rengi olmuş birtanem

Cevapla
Anlamsız kalan sevgiler 22 Temmuz 2018 - 22:40

Belkide umutlarıma gece gündüz demeden hep ağladığım o sessiz ve ıssız hayatımın en güzel anında bile yalnızlığımı seninle paylaşmadım. Sen olmadığın günlerde, anlamsız aşk kelimelerini bile hiçe saydım. Umutlarımın derin bir köşesinde bile seni aldıım ve yazdığım hayat beni derinden vurdu aşkım. Başka bi dünya içinde seni aldığım tek nefesimdin. Anlam veremediğimsin. Gökyüzümde açtığım nefesin birtanemsin. Aşk sözlerini senin için bestelediğim günüm yarınımsın. Sen olmadan bu hayatın bir anlamı olmadığını düşünüyorum aşkım. Bizim aşk hikayemiz seni ve sensizliği aşk diye sanan yalnızlara verdiğim günüm ve gecem oldun. Aşk anlatılmaz bir duygudur. Sen duyguların içinde sensizliği anlatan güneşimsin.

Cevapla
hasretim 23 Temmuz 2018 - 00:02

Gel artık yalnızlığımın kör noktasına bırakılan ve yaşadığım günlerime anlam katan sensin bebeğim. Senin anlamsız sevgilerinde değil, anlam katan yüreğimle sevdim. Biliyorum uzaksın ama kalbim ve ruhum hep seninledir. Yalnızlık belki ümitlerime el vermiş bir sevdadır dilimde. Hayatımın en anlaı gününde bile beni yalnız bırakmadığın için teşekkür ederim aşkım. Başka bir sevda için beni hep yalnız bıraktın. ama olsun aşkım bir gün gelir bu özgürüm elimden alınır. İşte o zaman görürsün seveni ve sevmeyeni. Umutlar ve sevgiler her zaman yeşerir birtanem. Yarınlar için sevgimizi ve kendimizi sakladık. Sen olmasan hayatın içinden çıkılmaz sevgilim. Dayanıklı kalan sevgimle seni yarınlarım için her zaman kalbimle sevdim birtanem.

Cevapla
hasret sözleri 23 Temmuz 2018 - 00:51

Bu dünyanın en garip ve anlamlı güzel duyguların içinde yaşanılan gayet içinde kalan ömrümü seninle birlikle geçirmek istiyorum. sen uzaklarda olduğun zamanlarda, ben ise senin yokluğunun en derin acısını yaşadım. Sen hasretimden ve yüreğimden bir parça söküp attın sevgili. Bir ömür boyu sevgimle hasret kaldığı sürece ben senin en acı yerinden özlerim. Geldiğim günlerde sen ile hasretim bile ölümlü dünyada akşamın bile geldiği vakit, seni yine özlerim aşkım.

Cevapla
aşkıma aşk sözleri 23 Temmuz 2018 - 07:53

Baktğın her acının rengini gördüm. Oysa senin yokluğuna dayandığım hasreti bir kez daha bağladım. Senin özlemlerin ve hasretin ile geceden bir güne daha bekledim aşkım. Özgürlüğün en derin acısını yaşadım seninle. Aşk bu olsa gerek dediğimiz güzel günlerden başkası asla sen olamadığın aşk acısını yaşamıştım. Sen hasret giderdiğim özlemim ve anlamsız duygulara kapıldığım önemsiz bir dünya içinde hasret kaldım ben sana. Oysa ne ümitlerle bir daha karşıma çıkışını sevdim senin aşkım.

Cevapla
deniz 25 Temmuz 2018 - 19:04

Her zaman olduğu gibi bir hayat paylaşmak istedim senle. Ama sen anlam vermediğim garip bir kişiliğe sahipsin.

Cevapla
Hakkıı 25 Temmuz 2018 - 19:11

Gerçekten yapanın ellerine sağlık.Sevgilim ile kavgalıydım internette dolaşırken bu siteyi buldum ve 5.cümle ile çok kolay bir şekilde barıştım.

Cevapla
nexfox 25 Temmuz 2018 - 19:23

çok güzel anlamlı aşk sözleri özellikle “Öpüyorum gökyüzü gibi bakan gözlerinden.” bu söz sarışın mavi gözlü bir sevgilim vardı o aklıma geldi okuyunca ahh ahh

Cevapla
aşk köşesi 25 Temmuz 2018 - 20:17

Yaşanılan bunca hayat içinde neden yalnız ve anlamsız aşk duygularına katıldığımı anladım ben. Oysa yalan bir mevsimin hazanında özgürlüğe uçan kanatlarımızın kırık olduğu sebeblerden birisidir. AŞK. Sen nelere kadirsin ey sevgili.

Cevapla
Ali 25 Temmuz 2018 - 20:49

Çok güzel ve anlamlı aşk sözleri var bu sitede elinize sağlık! Unutamadığım bir olay ise, sevdiklerimin her zaman kötü günümde yanımda olmaması. Oysa ben ne kadar çok seviyordum sevdiklerim insanların yanımda olmasını. Hayat belkide bizlere verdiği en büyük cezadır.

Cevapla
thorin 26 Temmuz 2018 - 02:26

lise dönemlerindeyken bu sözleri sms ile kız arkadaşlarımıza veya sevgililerimize çokça gönderirdik.Gerçekten ne zamanlardı herşeyin en anlamlı ve en güzel olduğu yıllardı bu sözleri okuyunca o dönemlere geri gittim resmen.

Cevapla
Arhan 26 Temmuz 2018 - 10:47

Paylaştığınız Sözler gerçekten aşkı çok iyi bir şekilde anlatmakta,paylaşımlarınız için teşekkürler

Cevapla
Hakan 26 Temmuz 2018 - 11:37

Aşk ve sevgi sözleri üzerine istediğim içeriğe ulaşmamı sağlayan site yöneticilerine teşekkürler. sitenizi ilgiyle takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Cevapla
Güngör 26 Temmuz 2018 - 11:57

Anlamlı ve güzel aşk sözleri için teşekkürler çoğu yerde bulamadığım sözleri anca burda bulabildim gerçekten faydalı bir hizmet teşekkür ediyorum.

Cevapla
Cuma 27 Temmuz 2018 - 23:10

Sen, hayalini kurup, sonunda bulduğum o hayallerimdeki adam değilsin. Sen karşıma çıkıp, bana aşkı hayal ettiren ilk sevgilisin.

Cevapla
ayrılmalıyız 28 Temmuz 2018 - 09:45

Yolun açık olsun demeden bile hayatın tadını çıkarmamızın zamanı geldi artık. Hayat belkide sensizliğin önde gelen mantıklarla dolaşan ve semaya açılan ellerde dua edince ilk dileğin, huzurlu ve mutluluk içinde bir yuva olmasını dilersin. Fakat bir anda dünyanın üzerine geldiğini ve tüm sokakların karanlıklarla böründüğünü görürsün. Yok insanların en açıktanb verdiği yollara geldiğimiz zaman bile ne sensiz yaşanıyor bu hayat nede sensiz oluyor bu düzen.

Cevapla
Yavuz Selim ŞAHİN 28 Temmuz 2018 - 10:57

Öyle bir sevdaya düştümki halimi hiç sorma aşkım. Benim dünyam senin yaşadığın yer ile farklıdır. Sen olmadan yaşanılacak bir durum olmuyor aşkım. Bazen kendi kendime soruyorum. Öyle aşkların birde halini gördüğünde acaba neler değişiyor hayatında. Anlatılmaz bir duygu var sanki içimde. Sensizliğin acı halini düşüneyiyorum bile. Biz hep bir olduk. Göğe sığdıramadığımız o aşkların efendisi olduk.

Cevapla
murat taştan 28 Temmuz 2018 - 12:50

siteniz çok güzel beğendim. Sözler harika yazanın eline koluna yüreğine sağlık . Böyle yorumlara açık sözler sitesinde gerçekten çok güzel sözler olduğuna kanaaitne vardım. Böylelikle aşkımızın ilk şahidi bu site olsun. Sen benim hayatımın en karanlık köşelerinde bile yokluğunun derinden yaralanmasına musade etmediğim için, her zaman bseni bekledim bu antep elinde. kız sana kaçma dedim ve sen benden kaçtıkça kaçtın. Güzel sözlerle beni hep yaraladın ve yaralı bıraktın aşkım.

Cevapla
nedim 28 Temmuz 2018 - 14:09

yaralı bir hayatın belkide umidin yorulmadan çıkan her bir sözü anlamsız duygulara kapılıp gittin sevgili. Ben seni her zaman sevdim ve sevmeye çalıştım sevgili. bu yolun sonu gelmeyen aşkına sadık kalan bir hayattır belkide.

Cevapla
Mecnun 28 Temmuz 2018 - 23:59

Başlıktakine uygun birkaç tane anlamlı aşk sözü kestirdim gözüme 🙂 gerçekten çok güzel… Aşk bazen insana garip şeyler getirebiliyor. Yaşanılan güzel günler olup neden hala yalnız kalıyoruz. Belkide kaderimizin bir parçası haline gelen ümitlerimiz var olduğuna inanıyoruz. Yaşamanın bir anlamı hala ümit dolu yüreğimiz vardır. Alın yazısı kara yazısı dediklerinde bizler inanmıyorduk. Fakat insan kendi kaderine razı olduğu zaman ise yalnızca herşeye güler geçer yani anlatmak istediğim herşeyi oluruna bırakmak daha iyi. Eğer olmayan bir şeyi zorla yaparsanız her zaman zararlı sizler çıkarsınız.

Cevapla
gece sözleri 29 Temmuz 2018 - 00:44

Aydınlık bir gecede anlamsız kalan hatıralar bile bana ışık saçıyor. Ben ümitsizliği her gece olduğunda yarınlarıma hep bir gökyüzü olduğun için seni seviyorum. Sen hatıralar dolu ve günlerime güzel sözler getiren yüreğimizi derinden yaralayan sen vicdan sahibi olmayan yüreğini yine sevdim. Aşk belkide duygulara yuklenen limansız bir gemi gibi. demiri olmayan hatıralar bile sensiz yaşanıyorken sen neredeydin ve vefasız. Hatıralar bile seni anlatırken belki yabancı ellerde mutlusundur.

Cevapla
Ask sozleri 5 Ağustos 2018 - 09:36

Senin hasretunle yanan kalbimin firtinalari sen oldun. Tatli bir sozle beni deli divane ettin. Oyle bakislarin varki beni derinden vurdu sevdalim. Askin itirazi olmaz sen benim gordugum en guzel varliksin

Cevapla
Aşıklar Diyarı 7 Ağustos 2018 - 02:02

sebebsiz boş yere ağladık ama bazı imkansız aşklar gibi her yanımızı sardı bedenimiz. Öyle deli gibi baktınki bana hiçbir zaman bu bakışlarını unutamadım aşkım. Böyle anlamlı aşklar ve duygularla beni yalnız bıraktın. Sen olmasan bile bir türlü ya sen yada bir başka yanımız oldu seninle. Hep üzüldük ve ağladık kaderimize. Sen olmadan nasıl yaşanacak bu sevda bilmiyorum.

Cevapla
yaren 7 Ağustos 2018 - 12:07

Aşk kalbimizde açan bir gül gibi soldu gitti sevgilim. Sen olmasan yaşanıyormu sandın bu hayatın cilvesinde. Olmadığımız bir hayat belkide bizi bekliyor. Yalan dünyanın yalancı insanı gibi olmadık hayaller bırakıyor bizlere. Gel artık bitir bu hasreti seni güzel sözler diyarında bekliyorum aşkım. Hayalimiz belkide yarın gerçekleşecektir. ama sen unutma aşkımk. bu dünya sadece sana ve başkasına yar olmayacak. Oysa geri kalan ömrüm yada başka bir hayat olur ikimiz için sevgilim.

Cevapla
Özge 17 Ağustos 2018 - 17:53

Sevmek günahsa ya ben neden seviyorum seni sen hak ediyormusun ki sevgime bence hayır. O halde neden seninle günahlaşayım hoşçakal yalan dünyanın yalan insanı.

Cevapla
MobilDostluk 11 Eylül 2018 - 16:24

sitenizi beğendim birden fazla değişik sözler ve kelimeler mevcut. Ancak hocam aslında burda yazılanlar her ne kadar birbirine benzer olsada bazı insanların dilinden ve sesinden güzel bir şekilde ses tonuna uygun bir şekilde söylenmesi güzel bir etki yaratıyor

Cevapla