Anlamlı Aşk sözleri

Anlamlı Aşk sözleri Anlamlı Aşk sözleri

İçerikler: Anlamı Aşk Sözleri,Anlamlı kısa Aşk sözleri, Anlamı Etkileyici Aşk Sözleri, Anlamlı Harbi sözler, Anlamlı Uzun Aşk Sözleri, Anlamlı Kısa Sözler, En anlamlı Aşk Sözleri, Anlamlı aşk sözleri 2018, Anlamlı aşk sözleri facebook

Bilirmisin aşkı ? Ya Sevdayı ? Hayır bilemezsin. eğer azıcıkta olsa bilseydin beni uçurumun kıyısına atıp, ölüme terk etmezdin. Sen yaşantımın en güzel anı, bestelediğim şarkıların güzel hecelerisin. Oysa seni yarınlara değil, gönlüme girmeni istedim. Çünkü, olur yarını göremeyiz, ama gönlümle beraber mezara girerdim. Sen benim baş ucumda beklerken akan gözyaşlarımın bir deniz misali döküldüğünü bilemezdin. Hep yalnız kaldım sevdalara, aşklara ve ölüm olmayan bir dünyada her bedenim kurtlanmış gibi bekliyorum hem acıyı hem seni birtanem.

ANLAMLI AŞK SÖZLERİ

Bu bölümü de çok severek okuyun. Anlamlı sözler sayfasında bu bölüm de de anlamlı aşk sözlerini okuyacaksınız. Bu bölümde yer alan aşk sözleri öyle her yerde bulunan cinsinden değil. Bu aşk sözleri vurucu aşk sözlerini sevdiğinize dilediğiniz gibi yollayın.


Günün Sözü: Sen benim ilk defa bir başkasında kendime rastlayışım, ve umutlarıma kavuştuğum’sun


Neler gördü bu hayat bilemedim, ama ben seninle hayatı seçtim. Umutlarıma bir gül koy’ki seni kalbimde yaşatayım

Bir kere güldün konu nerelere geldi.

Beni sevmeyi abart inan bıkmam yetmiyor derim.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim.

Öpüyorum gökyüzü gibi bakan gözlerinden.

Sen gülümseyince reklam arasına giriyor tüm acılar.

Sen neyi seviyorum desen, o olasım geliyor.

Konu ne zaman senden açılsa kapatmaya kıyamıyorum.

Sensiz geçen günlerimin kazası yok sevgilim.

Üşüdüysen söyle sevgilim seni bir kat daha seveyim.

Sensin, kalbim değildir, böyle göğsüme vuran.

Şurama batan, şurama batana özlem demeselerdi bıçak derdim.

Sen bana Allah’ın emanetisin. Seni sevmek aşktır bana.

Tahir gibi sev mesela, özür dilerim daha önce gelemediğim için de.

Sen benim ilk şiirim, ilk kavgam, sen benim 17 yaşımsın.

Kirpiklerinin sayısını bilirdim ben gözlerine nasıl baktığımız sen düşün.

İkimizi bir kefene saralar, bir kabirde sır olalım sevdiğim.

Eğer adına eşlik edecekse soyadım, Allah için ahirete kadar senindir sol yanım.

Sen olmayınca buralar buz gibi. Sensizlik bir iklim adı şimdilerde…

Sonunda aşk acısı olsa da sev, çok sev. Usul usul gir yüreğime, kalbim bağrım çatlasın!

Denize ilk kez giren çocuk masumiyetiyle seviyorum seni. Boğulacakmışım gibi.

Dışarıya yağmur, yüreğime hasret, fikrime sen. Nasıl yağıyorsunuz üçünüz birden bir bilsen.

Sen benim yıldız kayarken tuttuğum dilek değil ezan okunurken ettiğim duamsın.

Sen gidersen sesin gider, kokun gider, yüzün gider. Ay dolanır pusularda, tenim titrer ve gecem biter.

Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. Mevlana

Ey yar! Seninle ölmeye geldim. Ateşsen yanmaya, yağmursan ıslanmaya, soğuksan donmaya geldim. Mevlana

Özledim diyorsun mektubunda. Sadece kuru bir özledim mi yazdı yanık yüreğin. Şems Tebrizi

Belki hiçbir evrakta isimlerimiz yan yana gelmedi. Ama gayri resmi birçok hayalde ben seninle aynı yastıkta yaşlandım.

Sana yerine getiremeyeceğim sözler veremem, fakat istersen hiç kullanılmamış tertemiz bir kalp verebilirim.

Sizi hayallerinden vazgeçecek kadar seven bir kalp bulduysanız Allah’tan yeni bir ömür isteyin. Çünkü bir ömür yetmez onu sevmeye.

Kapına geldim. Ve ben, ben olmaktan vazgeçtim. Sen yeter ki “kim o” de. Kim olmamı istiyorsan, o olmaya geldim. Mevlana

Sen benim en doğru yanlışım. Tövbesi olmayan günahımsın. Uzak duramadığım yasaklım, en açık ettiğim saklımsın. Sen başımdan giden aklım, severek çektiğim ahımsın.

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazıma düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam, inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

Bil bilsen sana nasıl yanıp yanıp tutuştuğumu. Hasretler içinde akıp gittiğimi. Bilemedinki seni nasıl sevip, eriyip eriyip gittiğimi cennetlerde sana nasıl kavuşacağımı ve hasretle sarılacağım günü bekliyorum. Ne olur beni prangalara vurup terkedip gitme aşkım.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

 1. Yalan yanlış bir karar varsa söyle sevdiğim bilelim. Yazdıklarımızın ve söylediklerimizin hep arkasında olduk. ve Yine olucaz. Birileri kanına giripte beni sana düşman etmesinler. Senin gittiğin yol belli benim gittiğim yol belli. Oysa bizim neler çektiğimizi kimseler bilemez. O yüzden sus ve ağzını açma gerekirse yüreğini siper yap aşkına sahip çık. Benim sevdam sana ağır gelirse Onu bilemem Ya çekip gidersin, yada ömrün boyunca yanımda olur, kalbimde çiçekler yetiştirirsin

 2. Umut olmadigi yerdw yasamakta olmaz. Biz degilmiydik sevdamizi askimizi birbirimize baglayan. Biz degilmiydik umutlarimizi birbirine baglayan. Sen ve ben bu iki kelime neyi anlatiyor biluyormusun ey sevgili? Kaderin seni bama yazdigini ve kaderinde beni sana armagan ettigini anlatiyor. Ne garip degilmi iki omuru birbirine baglayan hayat ve aska sevdaya anlamli guzel sevgiyi insanlara anlatan ne yazikki ikizde ayri yerdeyiz

 3. Aşkın her yüzünü gördüm de bir senin yüzünü gözemedim aşkım. Bir başkasıyda sandi beni derinden vuran. Anlam kalmadı artık seni benliğime sokam. Aşk nedir diye sorduklarında bir senin gibi aşkı anlatamadım. Birde sana olan sevgimi söyleyemedim. Anlamlı bakan sözlerin sanki bir ok gibi saplandı yüreğime. Aşk nedir nedir be güzelim, sorduklarında en manalı gözlerin baktığında kalbim her attığında, neden bu kadar seni sevdiğimi anladım. Bir miras bıraktın bana sevginden, birde hayallerini verdin bana giderken. Unutulmaz bir aşk’tı seni bana veren, nede bir maziydi geçmişte bana gelen. Anlamı kalmadı artık seni bana getirenden,nede bir başka bahardı bizi birbirine veren. Sözleri‘nle beni derinden vuran, bana bakan duvardan bakışlarındı

 4. Gerçekten harika anlamlı aşk sözleriymiş. Artık inanki çok yoruldum ya site site dolaşmaktan. Bıktım artık hep aynı sözleri görmekten. Sanırım bu sitede eşi benzeri olmayan sözler var ve yeni açılmış galiba. Bende bundan faydalanarak Güzel anlamlı aşk sözlerini en azından bi kaç tanesini alayımda kendi sitemde paylaşayım gizli gizlice göndereyim aşkıma o güzel anlamlı aşk sözlerini. Şimdi gözlerinizi kapatın bakalım 🙂

 5. Artık hiç bir şeyin anlamı kalmadı. Sen var git yoluna bir daha arama. Sensiz bir hayat diledim. Artık senin dünyan ayrı, benim dünyam ayrı. Ne zaman seni düşündüğümde gözlerimden akan yaşlarla seni sigaramın dumanları arasında gizlemiştim. Sen yolumu gözlemediğin için yaralı bir kuş gibi bıraktın beni.

 6. Anlamadığım tek şey senin nasıl bir insan olduğun. Önümde koskoca bir hayat varken seni neden düşüneyim hayatımı karartayım. Söytlermisin bu aşkın sonu nereye varacak yada nereye gidicek hiç düşündünmü ? Yaralı bir kuş gibi ardına düştüm fakat sen beni anlamadın. Yıllar geçsede seni hiç unutmayacam bunu böyle bilesin aşkım. Artık burda birlikteliğimiz bitti

 7. Sedana kdkd

 8. Her zaman olduğu gibi bir hayat paylaşmak istedim senle. Ama sen anlam vermediğim garip bir kişiliğe sahipsin. Ben yolumu başka yerlere çevirdim. Senden artık vazgeçtim. Git yolun açık olsun beni arama bitsin bu sevda.

 9. Beni bırakıp gittiğin günden beri hep yaralı bir kalp taşıdım. Sızladı yüreğim paramparça oldu bütün bedenim. Sen yine yoksun. Nereye baktığımda hep seni gördüm.Yaşanılan bu aşkın sonu böyle olmamalıydı. Yaşamanın hiç bir anlamı kalmamıştı seni o günden gördüğümden beri. Sanki dünya başıma yıkılıyor. Başım döndü ağladım sızladım haykırdım seni o halde görünce. Gerçekten şimdi sesimi doyuyorsan lütfen bana cevap ver. Mutlumusun ? söyle nolur. Çünkü ölesiye özledim seni.

 10. Ne bir geçmişte kaldı eserimiz, nede bana bıraktığın bir sevgi kaldı hasretimiz. Aşk dediler daldık girdik aşka, sonra kayboldu sevdamız. bakışlarına Anlam veremedim güzelim. Sen kalbimi bırakıp gittiğin günden beri ne bir aşk kalbime girdi nede bir başkası hayatıma girmiş oldu. Aşkı bana sordular ama ben aşkı anlatamadım ne sana nede başkasına. Olur ya belki bir gün anlamlı baktığın ö gözlerinde sözleri çıkar. Ama sen hiç tasalanma aşkım belki bir gün bende sana gelir severim. Umutlar tükenmez umutlar bekletilmezde sen her zaman beklettin be sevgili. Yaşamak buysa dedim sen hep üstü kalsın dedin.

 11. En anlamı aşk sözleri ile burayı gerçekten güzel hale getirmişsiniz. Artık tüm anlamlı sözlerini bu siteden alıp, kendi sosyal medya hesapların arasında en güzel ve beğenisi olan sayfalarımda paylaşacam. Umarım buna izin vardır. Bazı yerlerde böyle izinsiz alamıyorsun. ama sanırım ve yaptığınız yorumlarda almanın hiç bir kanunu yokmuş. Burda emeği geçen herkse teşekkürler.

 12. Merhaba öncelikle şunu belirtmek istiyorumki. burda eklenen anlamlı Aşk sözleri gerçekten harika. Adeta aşk’ı simgeleyen kelimeler, mesajlar, ve sözlerdir. Burda bizler için paylaşımda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. Umarım burdaki güzel anlamlı sözlerin devamı ve daha güzel cümle kurarak bizlere iletirsiniz.

 13. Anlamlı Aşk Sözleri Bu dünyanın sonu gelmez, Anlamların sevgisi hiç bitmez. Ayrılığın en acısını yaşadım. Yokluğunun en karanlık gecelerini gördüm. Yıllar geçti hala içimde fırtınalar kopuyor, farkında değilsin sevgili. Aşk bazen insana çok şey öğretir. ama ben seni öğrenemedim seni çözemedim aşkım. Hayat kısa yol uzun gelip geçici sevdalara artık yer yok. bitsin bu sevda derken hangi karanlığın çığlıklarına dalmışım haberim yok. Anlasaydın belki seven kalbimi, ne sen yanardın aşk içinde, nede ben yanardım közler içinde.

 14. Sen benim yıldız kayarken tuttuğum dilek değil ezan okunurken ettiğim duamsın.
  Bu çok hşuma gitti teşekkür ederim. Ayrıca sitelerinizde bulunan aşk sözleri ve anlamlı aşk sözleri gerçekten çok güzel sözler eklemişsiniz. Siteniz harika olmuş gerçekten çok beğendim. Başarılar dilerim

 15. Çok çeşitli aşk sözleri, hepsini bir çırpıda okuyor insan, etkileyici kısa sözlerde vardı aralarda.
  Emeğinize sağlık

 16. Mevlana bak ne demiş? Kapına geldim. Ve ben, ben olmaktan vazgeçtim. Sen yeter ki “kim o” de. Kim olmamı istiyorsan, o olmaya geldim. Yani AŞK nedir, aşık bir kişi ne yapar gibi o kadar farklı soruyu cevaplamış ki En Anlamlı Aşk sözleri gibi bir listeleme olsa bunu sıralamada listenin başına en anlamlı aşk sözü diye koyarlardı.

 17. En Anlamlı Aşk Sözleri ile bir kez daha burdayım. burası artık benim için bir hobi haline gelmiş bulunmakta. Benim gibi anlamlıdır buranın sevgisi. En acı dolu günlerim sevdiklerimin uzağında geçmiştir. Böyle bir sevdaya başlamasaydım acaba ne olurdu diye hep düşündüm. Ayrılığın ve anlamlı aşk’ların en güzelini yaşamıştım. Bir omuz alıp dünyalara vermiş olsaydım belki bu kadar aşk acısı çekmezdim. Fakat yolumuz bir garip olsada ne yazıkki ömür boyu hep yalnız kalmak için mücadele ederdim. Şimdi bakıyorum hep yalnızlık içinde anlam veremediğim bir duygu içindeyim. Ne sen varsın yanımda nede bir başkası var karşımda. Öyle hayallere dalmışımki ben bile nerde olduğumu unutmuşum

 18. En güzel aşk sözleri için teşekkür ediyorum. En anlamlı aşk sözlerinin burda olduğunu düşünüyorum. Çünkü çok site gezdim fakat burda olan sözleri hiçbir sitede bulamadım. Gerçekten güzel anlamlı aşk sözleri oldğunu düşünmekteyim. Aşk bir garip yolcunun yüküne binmişse eğer, yolları taşlı olsa bile meğer, Varsın gitsin yolunba aşkKarışık Sözler

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sosyal Medya Sözleri

Ünlü Sözleri

Aşk Şiirleri

Yeni Eklenenler